patēriņa kredīts credit24Neplānotu naudas problēmu risināšanai visbiežāk cilvēki vēršas pie draugiem vai radiem ar jautājumu aizdot naudu uz konkrētu laikaposmu. griezies pie ātro kredītu izsniedzējiem vajadzīgās summas pieprasīšanai. Pēc naudas aizdevuma var jautāt ikkatrs, kas sasniedzis 18 gadu vecumu un ir LR pilsonis vai kam ir piešķirta uzturēšanās atļauja. Tas sniegs izdevību ātri un pietiekami ērtā veidā saņemt vajadzīgo kredīta summas apmēru . Ātrā kredīta summa ir 50 – 3000 eiro , kas būs labs atbalsts lielākiem neplānotajiem tēriņiem. .

Lai pieteiktos patēriņa kredītam jāizpilda pāris soļi. Kā pirmais ir jāreģistrējas kredīta izsniedzēja mājaslapā un jāuzskaita uz konkrētā kredīta izsniedzēja bankas kontu reģistrācijas maksa no sava bankas konta 0,01 eiro vērtībā. . Kad būsi veiksmīgi piereģistrējies, spēsi pieprasīt noteikto naudas aizdevuma summu, un tas tiks pārskaitīts uz tavu bankas kontu. Minimālā patēriņa kredīta summa ir 50 Eiro, taču maksimālā – 3000 eiro ar kredīta atmaksas termiņu līdz pat 2 gadiem.

Patēriņa kredīta summas lielums sniegs iespēju izvēlēties atbilstošāko kredīta atgriešanas termiņu. Ja tu aizņemies, piemēram, 50 Eur, atmaksas termiņš ir 2 nedēļas. Savukārt lielākām naudas summām tas var būt ar atmaksas laiku līdz pat 2 gadiem. Visu pieprasījumu izvērtēšana ir no plkst. 8.00 – 22.00. Taču nosūtīt pieteikumu ātrā kredīta saņemšanai vari 24 stundas diennaktī. Lai varētu apstiprināt aizdevumu, jāizpēta tavu parādsaistību vēsturi. Nenokārtotu kredītsaistību apstākļos patēriņa kredīts credit24 tev netiks piešķirts. Turklāt aktuāli ir regulāri ikmēneša ienākumi, kas ir kā garants kredīta atmaksai. Izmanto ātro kredītu tikai neparedzētos apstākļos.