davanuserviss.lv davana virietimSameklēt piemērotu dāvanu vīriešiem – brālim, tētim, draugam vai mīļotajam – sievietēm ir liels uzdevums. Vīrieši ir tik atšķirīgi – aktīvie, sporta fanāti, un beidzot ar praktiskiem un īstiem mājas saimniekiem. Tādēļ bieži trāpīgās dāvanas meklējumi reizēm atduras pret neskaidrībām: vai izmantos, vai sniegs prieku u.c. Lai nebūtu jānorobežojas ar ierastām dāvanām – zeķēm, kreklu, ādas siksnu-, ieskaties dāvanu izvēlē internetā. Pārsteigumu sološas dāvanas ikvienam vīrietiem!

*Dāvana adrenalīnu cienošiem vīriešiem

Dāvanas debesīs un uz zemes – liela dāvanas izvēles iespēja un prātā paliekošas sajūtas. Izvēlies lidojumu virs pilsētas ar helikopteru, deltaplānu vai speciālā aviosimulatorā. Tur var iejusties Boeing 737 lidmašīnas pilota lomā un vadīt lidmašīnu dažādos laikapstākļos. Strauju izjūtu cienītājiem labpatiks dažādi braucieni, kas būs azartiski un papildinās kompetenci autovadīšanā. Kartingi, rallijmašīna, kvadracikli un vēl citi transportlīdzekļi, kas spēs radīt adrenalīna pieplūdumu un būs ideāla dāvana jebkuram vīrietim.

davanuserviss.lv logo

*Gardēžiem un brīvdienu baudītājiem

Runā, ka vīrieši esot labākie pavāri, tādēļ uzdāvini vienu no vairākiem kulinārijas apmācību piedāvājumiem ēdiena gatavošanas meistarklasēs un sagādā lielisku pieredzi un jaunas prasmes. Nedēļas nogale kādā no viesu namiem vai Latvijas pilīm ar gardām vakariņām un papildus labumiem dos baudpilnu brīvā laika pavadīšanu un maksimālu relaksāciju.

*Skaistumkopšana un atpūta

Ja draugam ir pietiekami daudz ikdienas piedzīvojumi, tad nepieciešama atslābinoša dāvana. Uzdrīksties savam mīļotajam cilvēkam vai tētim sarūpēt pārsteigumā kādu no ķermeņa atslābinošām un enerģiju atjaunojošām procedūrām. Ļoti lielā piedāvājumā Austrumnieciskas un kartstasinīgi eksotiskas un klasiskās ķermeņa masāžas možumam un veselībai. Tā saka, ka atpūta ūdenī spēj nomierināt un atslābināt, tālab dāvana vīrietim dažādi pirts rituāli un atvēsinošas ūdens procedūras izdzīs ikdienišķas rūpes, uzkrāto stresu un atgūt spēkus un možumu.

*Sportiskas aktivitātes un apmācības

Aktīvās atpūtas cienītājiem labi būtu uzdāvināt kādu no aktivitātēm uz ūdens, svaigu un enerģiju attīstošu jautru piedzīvojumu dažādās piedzīvojumu takās, kalnu slēpošanas un snovborda aktivitātes, vai, piemēram, netipiskāku aktivitāti kā šaušanu ar loku.

Ārpus kārtas apstākļos diezgan labi noder dažādi dāvanu komplekti, kur ietverti atšķirīgi dāvanas izmantošanas varianti visiem vīriešu tipiem. Pasniedzot tādu dāvanu komplektu, vīrietis varēs pats izlemt savām interesēm piemērotu dāvanas variantu.