Paklāju servissLaikā, kad ļoti bieži ir nokrišņi vai arī ir uzsnidzis sniegs, ir tiešām būtiski nodrošināt, ka telpas vienmēr ir nepiegružotas un sausas. Izdevīgs, kā arī viegls ceļš, ar kā palīdzību tīrību nodrošināt, ir Berendsen sniegtais pakalpojums maināmo paklāju serviss. Ar Berendsen palīdzību jūs panāksiet, lai grīdas ilgāk tiek uzturētas nepiegružotas. Šis Berendsen pakalpojums arī palīdzēs uzņēmumam lieki netērēt līdzekļus, kuri nepieciešami telpu uzturēšanas izdevumu apmaksai.

Maināmo paklāju serviss var būt tiešām laba izdevība ikvienam uzņēmumam ne tikai uzturēt telpas ilgāk sausas, bet arī lieki netērēt līdzekļus, kas paredzēti saimniecisko izdevumu apmaksai, tāpēc, ka:

  • grīdas nav tik bieži jāuzkopj;
  • grīdas nodils lēnāk;
  • palielināsies drošība.

Ietaupījums tiek nodrošināts, jo paklāju serviss palīdz nepieļaut grīdu pegružošanu ar slapjumu un netīrumiem, tā vietā, lai tiktu galā ar sekām.

Uzņēmuma Berendsen pakalpojuma paklāju serviss svarīgākais mērķis ir gādāt, lai jūsu birojā esošie maināmie paklāji nepārtraukti būtu atbilstošā stāvoklī. Šis pakalpojums iekļauj pilnīgi visas vajadzīgās darbības, lai jūsu rīcībā nepārtraukti būtu iztīrīti, kā arī lieliskā stāvoklī esoši maināmie paklāji – ir sniegta paklāju noma, tīrīšana un pārējie paklāju kopšanas pakalpojumi. Tāpat maināmie paklāji tiek apstrādāti ar speciālu vielu, kas pagarina grīdassegu iespējamo izmantošanas laika brīdi, kā arī paaugstina funkcionalitāti.

ļoti labi maināmo paklāju noma noderēs, ja līst vai snieg – telpas būs sausas un mazināsies risks nokrist. Svarīgi, ka grīdas tiks efektīvāk pasargātas un tās nevajadzēs tīrīt ik reizi, kad kāds ienāk pa durvīm. Jāteic: maināmo paklāju noma nosaka, ka nevajag pirkt grīdassegas, tādā veidā jums ir iespēja vēl ievērojamāk pazemināts nepieciešamās izmaksas .

Atšķirīgiem brīžiiem piemēroti ir dažāda tipa paklāji. Piemēram, kokvilnas paklāji var uzsūkt līdz piecām reizēm lielāku mitrumu kāir to smagums, šī iemesla dēļ tie ideāli noderēs laitainās dienās, bet skreiperi ir paredzēti lielāko gružu notīrīšanai no apaviem. KompānijaBerendsen izīrē atšķirīgu tipu grīdassegas, tiek piedāvāti gan kokvilnas paklāji, gan gumijas paklāji jeb skreiperiun grīdassegas īpašas noskaņas radīšanai, kā arī kompānijas tēla veidošanai.