b kategorijaPiemērotu autoskolu nebūt nav viegli atrast – ko jāievēro?

Tanī brīdī, kad ir vajadzīgi B kategorijas kursi, Tu sāc meklēt piemērotāko autoskolu – vai tā ir autoskola Rēzeknē vai Liepājā. Kas ir nozīmīgākie rādītāji, pēc kuriem var tikt salīdzināti Latvijas autoskolu nodrošinātie B kategorijas kursi?

Kas iekļauts noteiktajos kursos un to cenā?

BE kategorijas iegūšana pamatā sastāv no divām sadaļām – teorijas un prakses, taču jāatceras, ka ir vajadzīgi arī pirmās palīdzības kursi. Pirmās palīdzības kursi būs izejami ne vien autoskolā, tomēr tur tos noteikti būs apgūt visērtāk. Kad apkopo gaidāmos izdevumus, kuri saistīti ar autoskolu, obligāti uzzini, vai pirmās palīdzības kursi tiks iekļauti kopējā cenā. Ja tā nav, laicīgi noskaidro, cik daudz pirmās palīdzības kursi Tev izmaksās.

Pievērs vērību tam, lai autoskola būtu izdevīgā vietā

Ir nozīmīgi arī tas, lai Tev būtu ērti apmeklēt nodarbības. B kategorijas kursi pārsvarā tiek piedāvāti Rīgā un lielākajās pilsētās Latvijā, piemēram, autoskola Rēzeknē vai Jelgavā nebūs grūti sameklējama. Savukārt tādā gadījumā, ja dzīvo Rīgas tuvumā, bet negribi mācīties Rīgā, tādā gadījumā Tev būs viegli atrodama arī autoskola Siguldā vai Salaspilī. Būtu labi tas, ja autoskola Siguldā vai arī citviet Rīgas rajonā būtu lielas autoskolas filiāle.

Vai autoskola nodrošinās arī citas mācības?

Nereti jau ir izieti B kategorijas kursi, bet ir vajadzīgas citu transportlīdzekļu vadīšanas tiesības, piem., traktortehnikas tiesības. Tādā gadījumā ir vajadzīga plaša profila autoskola, kā piemēram, traktortehnikas tiesības varēs iegūt dažādās reģionu autoskolās. Tādēļ, pat ja galvaspilsētā šādu pakalpojumu nepiedāvās, autoskola Rēzeknē piedāvās interesentiem iespēju saņemt traktortehnikas tiesības.

Gadījumā, ja autoskola Siguldā vai arī Ventspilī apmierina visas Tavas vēlmes, noskaidro, kurā brīdī vari uzsākt mācības. Ja B kategorijas kursi autoskolās norisinās praktiski visu laiku, un tad traktrortehnikas tiesības saņemt vēlas mazāk cilvēku. Līdz ar to nevar garantēt, ka, piem., autoskola Siguldā vai Liepājā būs iespējams nekavējoties nodrošināt apmācību uzsākšanu. Ja autoskola ir Tev piemērotā vietā, piedāvā Tev vajadzīgo par draudzīgu izcenojumu – droši pieraksties uz apmācībām.