krēslu īreBanketa krēslu noma ir viens no vairākiem uzņēmuma Akurāts pakalpojumiem. Ja rīkojat pasākumu, kur plānots sēdēt, šis pakalpojums būs tieši tas, ko jums vajag. Nozīmīgākā krēslu īres pozitīvā īpašība ir, ka pasākuma organizatoriem nevajag pirkt krēslus. Pasākuma rīkotājiem nevajadzēs satraukties par to, ko darīt ar krēsliem tad, kad pasākums jau būs beidzies, un maksāt būs nepieciešams vienīgi par laiku, kamēr krēslus lietojat.

Uzņēmuma Akurāts izīrētie sēdekļi ir melnā krāsā un to rāmis ir izgatavots no metāla, tie ir tiešām vienkārši. Pateicoties vienkāršajam, bet patīkamajam izskatam, krēslus var izmantot visādos pasākumos. Ar Akurāts piedāvāto krēslu palīdzību, harmonisku interjeru radīt ir tiešām vienkārši.

Kompānijas Akurāts pakalpojums banketu krēslu noma:

•Noderēs gandrīz ikvienā pasākumā;

•Iespējams ietaupīt – nav jāiegādājas aprīkojums;

•Nav vienīgais uzņēmuma Akurāts piedāvājums, kas tiek sniegts banketu rīkotājiem.

Akurāts piedāvātie banketu sēdekļi ir piemēroti, vienalga, kādu banketu vai viesības rīkojat. To neuzkrītošais dizains iederēsies jebkur. Sēdekļu pieskaņošana apkārt esošajam norises vietas interjeram vairs neradīs sarežģījumus.

UzņēmumaAkurāts nodrošinātā banketu krēslu noma sniegs iespēju jums samazināt banketu un svinību rīkošanas izmaksas. Organizējot banketu vai svinības, lielāko daļu raižu un izdevumu sagādā vajadzīgā pasākuma aprīkojuma noorganizēšana. Ja izvēlaties mēbeles un aprīkojumu nomāt, tas nav jāpērk. Aprīkojuma noma palīdz arī izvairīties no izdevumiem tā uzglabāšanai. Nomājot krēslus, jums ir jāmaksā tikai par laika posmu, kad krēslus izmantojat.

 Ar kompāniju Akurāts viss jums nepieciešamais atrodams vienā vietā – uzņēmums nodrošina ne tikai krēslu, bet arī cita aprīkojuma un mēbeļu, proti, krēslu pārvalku, nojumju, lampu un cita nomu. Dažādu banketu un viesību organizēšana ir krietni vieglāka. Jānorāda arī – uzņēmums Akurāts piedāvā ne tikai aprīkojuma nomu, bet arī aprīkojuma transportēšanu uz jūsu norādīto adresi, kā arī salikšanu un izjaukšanu.