Gadījumā, ja plānojat relaksēties un Jums nepieciešama lieliska viesnīca, kur būs gan restorāns, gan SPA procedūras un arī augstas klases konferenču zāle. Labākā vieta būs viesnīca Baltvilla, kas izvietota tik vien piecpadsmit km tālumā no galvaspilsētas.

SPA PIEDĀVĀJUMI ĻAUS ATPŪSTIES PĒC GRŪTAS NEDĒĻAS

Viesnīca Baltvilla būs atbilstoša visādām vajadzībām, jo viesnīca spēj piedāvāt gan standarta numurus, gan luksus kategorijas numuriņus romantikas pilnām SPA nogalēm, gan biznesa klases ceļotājiem. Viesnīca uzsver, ka ir viegli ameklējama un atvērta jebkuram – viesnīca nodrošina numuriņus, kuri būs pieejami ar ratiņkrēsliem. Pat tādā gadījumā, ja Jūs gribat izbaudīt SPA nedēļas nogalē, bet Jums nav kur atdot pieskatīt mājdzīvniekus, viesnīca Baltvilla par papildus maksu viņus atļaus ņemt arī līdzi uz Jūsu numuru.

 

IEDZĪVINI ROMANTISKU ATPŪTU AR SPA DIVIEM

Lai sakārtotu prātu un uzlabotu veselību, būs noderīgas nomierinošas SPA masāžas. Baltvilla SPA ir nenoliedzami atbilstošs izbaudīšanai SPA diviem. Viesnīcas baltvilla SPA salonā ir iespējams baudīt SPA rituālu masāžas vienlaicīgi SPA diviem cilvēkiem, pēc īpašas sarunāšanas ir pieejams arī SPA vairāk cilvēkiem vienlaicīgi. Papildus SPA, viesnīcas piedāvājumā ir tāpat arī smalks restorāns ar nomierinošu skatu uz ezeru.

 

GARŠĪGAS MALTĪTES PIEDĀVĀS BALTVILLA RESTORĀNS

Pēc SPA diviem, nepieciešams arī novērtēts restorāns, kas radīs baudu garša kārpiņām. Viesnīcā Baltvilla būs atrodams arī restorāns, kurā vienmēr pieejamas maltītes no pilnīgi svaigiem pārtikas produktiem un nobaudāms elpu aizraujošs skats uz Baltezeru. Restorāns spēj piedāvāt gardus Vidusjūras reģiona ēdienus nekur citur, kā galvaspilsētas pievārtē, jo šis restorāns strādā galvenā pavāra, kurš dzimis Itālijā, vadībā. Viesnīcas altvilla restorāns ir lieliska vieta, kurā ieturēt pusdienas ar mīļoto, ģimeni vai draugiem!

 

IZĪRĒTA TIEK ARĪ KONFERENČU ZĀLE

Viesnīca Baltvilla kompleksā atrodama arī konferenču zāle, kura ir lieliska vieta, kur noorganizēt gan lokāla, gan Baltijas vēriena konferences, jo tā ir pie autoceļa VIA Baltica. Lai varētu sarīkot lielus pasākumus, cilvēku vajadzībām tiek piedāvāta ne tikai konferenču zāle, bet bonusāpapildu autosstāvvieta mašīnām. Bez tam viesnīcā ir atrodama ne tikai 1 konferenču zāle, bet pat pilnīgi trīs dažādu izmēru zāles.