auto ziņas focus.lvTevi saista globālie notikumi ? Ziņu portāls Latvijā piedāvā labas kvalitātes un svarīgāko saturu par jaunumiem visā pasaulē un jo īpaši Latvijā.

Ziņu portālā aktuālās ziņas tādās nozarēs, kā piemēram, augstākajās tehnoloģijās, sporta nozarē, kultūrā, kā arī sadzīvē.

AKTUALITĀTES SPORTĀ

Ja esi sporta entuziasts un aizrauj sporta nozares notikumi, daudzsološo sportistu un viņu mentoru cīņas, tāpat arī gūtās uzvaras – to visu vari izlasīt ziņu portāla sadaļā “Sports”.

Gatavojoties Soču un Vasaras Olimpiskajām spēlēm, atrodi ar sacensībām saistītu saturu sporta ziņu sadaļā. Pasaulē varenākās dažādu sporta disciplīnu sacīkstes, kurās vairāk nekā divi simti valstu labākie sportisti cīnās par vietu uz goda pjedestāla. Olimpisko spēļu laikā samērā bieži krīt pasaules un individuālie rekordi.

Esi enerģisks Latvijas labāko sportistu atbalstītājs un seko līdzi notikumiem, lasot jaunākās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm televīzijā.

PAR AUTO EKSPOZĪCIJĀM UN AKTUALITĀTĒM AUTO NOZARĒ

Auto ziņās atradīsi svarīgo informāciju par auto nozari, kas būs noderīgas kā esošajiem, tā arī nākamajiem autobraucējiem un visiem auto cienītājiem. Šeit sadaļā meklē aktuālo informāciju par plānotajām auto skatēm, paredzētajiem grozījumiem ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Te tu atradīsi ne tikai informējošu un izglītojošu ziņu apskatu, bet arī izklaides ziņas.

AKTUĀLĀ LAIKA ZIŅU PROGNOZE VISU DIENNAKTI

Lai allaž būtu gatavs laikapstākļiem, pirms iziešanas no dzīvokļa, augstskolas vai ofisa ieskaties laika ziņu prognožu sadaļā.

Noderīga informācija par laikapstākļiem, nokrišņu daudzumu u.tml. Latvijas galvaspilsētā un Latvijas lielākajās pilsētās 24/7. Laika ziņās vienmēr atradīsi detalizētu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev palīdzēs saplānot savas nedēļas nogali bez jebkādiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Paplašinātajā laika prognožu sadaļā varēsi atrast arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi vadīties, izplānojot nedēļas nogali pie dabas un zinot, vai plānotā diena plānojas būt bez nokrišņiem vai galvenokārt mākoņaina.