autoskolaKĀDĀ VEIDĀ IZVĒLĒTIES AUTOSKOLU, KURA ĻAUS IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Varbūt Jūs šobrīd meklējat, kurā vietā ir visērtāk mācīties, lai iegūtu B kategorijas tiesības? Vai arī B kategorijas tiesības Jums jau ir iegūtas, taču ir vajadzīgs kas tik konkrēts kā ADR kursi, jo jāapgūst bīstamo kravu pārvadāšana? Noskaidrojiet, kā vislabāk izejami dažādi ar transportlīdzekļu vadīšanu saistīti kursi un visiem nepieciešamie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem tālāk!

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS PIEDĀVĀ SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Tad, ja Jūs esat nepieredzējis autobraucējs, kuram vajadzīga B kategorijas tiesības, palīdzēt varēs dažādas skolas, Fortuna, Mustangs, Vanags, auto skola CredoAutoprieks. Ņemiet vērā, ka, lai varētu saņemt B kategorijas tiesības, pirms eksāmenu likšanas ir jāiziet teorijas un prakses kursus, kā arī vajadzīgi pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Jums tik vien vajadzīgs izvēlēties, kurai autoskolai ļaut Jums palīdzēt iegūt B kategorijas tiesības.

ATRODIET JUMS TUVĀKO AUTOSKOLU

Meklējot autoskolu, domājiet par to, cik tuvu Jūsu mājām ir autoskola, piem., Mustangs galvenokārt darbojas tik vien Rīgā. Savukārt autoskolas Fortūna un Vanags būs labāk piemērotas reģionu iedzīvotājiem, tādēļ, ka tās darbojas vairākās reģionu pilsētās. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši plašu tīklu tādās vietās kā Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Sigulda un Jelgava.

LAI JŪS IEGŪTU VADĪTĀJA APLIECĪBU NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Lai saņemtu jebkāda paveida transoprta vadīšanas tiesības, būs jāpabeidz pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīnas apskate. Šos papildpakalpojumus iespējams arī saņem atseviški, taču lielākās auto skolas piedāvās šādus kursus par atsevišķu maksu. Un tomēr pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir parocīgāki autoskolās, tāpēc pirms izvēlaties sev autoskolu pārbaudiet, ka tā šādus kursus nodrošina.

JĀVED KĀDAS BĪSTAMAS KRAVAS? JUMS VAJADZĪGI ADR KURSI!

ADR kursi ir nedaudz specifiskāki, jo daudzas autoskolas nemāca, jā tieši jāveic bīstamo kravu pārvadāšana. Tādas, kurās ir pabeidzami ADR kursi ir, piem., autoskola CredoAutoprieks un Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek iemācīta divu līdzīgu kursu laikā – vispirms iespējams apgūt pamata kursu un pēc tam papildu apmācības pa to, kā pārvadāt cisternas. Ja vēlaties uzzināt dziļāk par to, kā tiek veidoto kursi, kur tiks apgūta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši detalizētus ADR kursu raksturojumus!