OCTAViens no zināmākajiem apdrošināšanas veidiem ir automašīnas apdrošināšana. Turklāt octa ir obligāti nepieciešama ikvienam mehanizētam transporta līdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē. Octa polise, pieejama dažādos līguma veidos – atkarībā no pārvietošanās teritorijas. Octa polises darbību regulē Octas likums – tas jāņem vērā ikvienam autovadītājam. Likums paredz, ka Octas polises sedz zaudējumus, kas nodarīti citas personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa sedz zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu zudumu, kā arī par transportlīdzekļa evakuāciju no notikuma vietas. Tāpat octa sedz videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus. Internets ir lieliska iespēja, kā uzzināt visu aktuālo informāciju – salīdzināt vairākas iespējas, izvēlēties labāko polisi, parbaudīt Octa un veikt citas darbības.
Piemēram, izmaksu salīdzināšanā noderīgs var būt apdrošināšanas kalkulators, kas dod iespēju pārbaudīt Octa, kā arī ātri un vienkārši uzzināt, kurš ir izdevīgākais risinājums.

Kasko online kalkulators – ātrākais veids, kā salīdzināt piedāvājumus

Tie, kuri grib kaut ko vairāk par octa polisi, var noformēt arī kasko polisi. Pieejams arī tāds pakalpojums kā kasko online, kas ļaus ietaupīt laiku, kas ierasti būtu jāpatērē par polises noformēšanu ofisā. Iegādājoties kasko online, jāaizpilda pieprasījums, taču pirms tam, bez šaubām, jāizdara labākā izvēle. Te noderēt var kasko online kalkulators, kas ņekavējoties parādīs visus variantus. Atkarībā no tā veida, kasko online kalkulators var lūgt norādīt dažāda veida informāciju, piemēram, automašīnas izlaiduma gadu, izvēlēto teritoriju, nepieciešamo polises darbības laiku u.c. Tas viss arī nosaka, cik liela būs cena kasko polisei.
Kasko online kalkulators īpaši liels palīgs, lai noskaidrotu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir svarīgi allaž, īpaši, ja tiek pirkts kasko online. Kas nosaka, kāda ir cena kasko polisei? Lūk, daži svarīgākie faktori: transportlīdzekļa vecums, marka, modelis, izvēlētie riska segumi, transportlīdzekļa vadītāja apdrošināšanas vēsture, pašriska apjoms, polises darbības teritorija u.c.

Ko vēl ņemt vērā?

Nereti , ieskatoties piedāvājumā, var nākties apjukt. Ko tad īsti izvēlēties? Pirmkārt, jau noteikti svarīgas ir apdrošināšanas polises izmaksas. Tomēr uzmanību vajadzētu pievērst vēl arī citiem faktoriem, piemēram, apkalpošanas līmenim, papildu iespējām, piemēram, iespējai pārbaudīt Octa. Iepazīsties ar visām iespējām un izvēlies piemērotāko!