Pilnvērtīgi paēst, apmeklēt trenažieru zāli, atpūsties, baudīt dabu un vēl novadīt semināru 100 dalībniekiem – vai pastāv variants, kur to visu apvienot? Atbilde ir vienkārša – Baltvilla. Tas ir veselības centrs plus viesnīca Baltezera krastā! Pēc profesionāļa Ralfa Jansona idejām radītas konferenču telpas un pārējā ēka, ko ietver apburoša atmosfēra arī ārpus tās sienām. Šis ir variants, ko noteikti apsvērt, kad esat kvalitatīvu telpu meklējumos. Lasiet tālāk, lai saprastu, kāda konferenču zāle ir piemērota tieši Jūsu ieplānotajam pasākumam!

All inclusive konferenču zāle – tas ir serviss, ar ko Baltvilla īpaši lepojas! Lai saprastu, par ko ir stāsts,  iepazīstieties ar tālāk uzskatītajām vērtībām, kas padara šīs konferenču telpas īpašas::

3 konferenču telpas (mazā, vidējā un lielā konferenču zāle), no kā izvēlēties sev piemērotāko (paradzētas 25 – 100 viesiem);

Katra konferenču zāle ir aprīkota ar visu nepieciešamo audio un video tehniku;

Konferenču telpas sanāksmēm, bet restorāns brokastīm, pusdienām un vakariņām;

Un, protams, viesnīca nakšņošanai pēc enerģiski pavadītas dienas.

 

AR KO RAKSTURĪGA ŠĪ VIESNĪCA?

 

Baltvilla ir teicama izvēle, kad Jums ir obligāta konferenču zāle, kas atvieglos Jūsu pienākumus un priecēs apmeklētājus. Lai nerastos iespaids, ka šī viesnīca ir paredzēta tikai nopietnām sanāksmēm, zemāk ir uzskaitīti vēl pāris fakti par Baltvillu:

Baltvilla naktsmājas – viesnīca vienlaicīgi var nodrošināt līdz pat septiņdesmit cilvēku trīsdesmit deviņās istabās. Viesnīca ir aprīkota ar 2 liftiem, līdz ar to tajā var atpūsties arī cilvēki ar ar speciālām vajadzībām;

Restorāns – vienreizīga iespēja izbaudīt dažādu valstu kulinārijas brīnumus;

SPA salons – vieta, kur ļauties skaistumkopšanas vai veselības procedūrām;

Viesnīca iekļauj plašu bezmaksas stāvvietu;

Veselības centrs Baltezers – viss veselībai, spēkam un relaksācijai;

Baltvilla ir pateicīga daudziem Latvijas un ārvalstu klientiem, kam viesnīca tiešām patika. Patika tik ļoti, ka 2015. gadā Baltvilla ir starp Latvijas reitingu augstākajām pozīcijām kā viesnīca ar labāko apkalpošanas servisu. Par to variet pārliecināties TripAdvisor statistikā.

Vai Baltvilla uzrunā arī Jūs? Esat gatavi savām pirmajām brīvdienām tur? Baltvilla arī ir gatava Jūsu apmeklējumam! Saziņai izmantojiet kādu no šiem tālruņu numuriem:

Baltvilla SPA: +371 67840646

Veselības centrs “Baltezers”: +371 67990240

Viesnīca un konferenču telpas: +371 67840640

Baltvilla darbinieku komanda gaidīs ciemos un sirsnīgi uzņems ikvienu jaunu interesentu! Šī viesnīca noteikti atstās nevainojamu iespaidu pēc Jūsu pavadītajām dienām tajā