plastmasas žogi, tvora.lvŽogu risinājumu uzņēmums “Tvora” dod iespēju pasūtīt augstvērtīgus žogus un to risinājumus, ko pielāgot ikkatras privātteritorijas vai pagalma un īpašuma vajadzībām. Ja tagad meklējat labākos žogu risinājumus, aplūkojiet uzņēmuma “Tvora” sniegtos piedāvājumos. Tajā varēsiet sameklēt gan klasiskus, gan arī modernus sētu variantus, kuri jūsu teritoriju pasargās no nelūgtiem viesiem un sagādās drošības sajūtu.

 Ja esat klasiskā stila entuziasts, labs risinājums ir koka žoga risinājums, turklāt tas iederēsies kā laukos, tā arī pilsētvidē. Turklāt efektīvi apstrādātā koksne sniedz ilgu ekspluatācijas laiku , un Vācijā ražotie speciālie koksnes pārklājumi sniedz materiāla izturību pret visādiem laikapstākļiem un pelējumu. Ja gribat žogu ar elegances pieskārienu, Tvora.lv piedāvā izgatavot metāla žogu . To diezgan labi var izcelt ar Gabioni akmens žogu vai kolonnām.

Tvora.lv sētu izvēlē atradīsiet arī PVC jeb plastmasas sētas, kas ir analogs variants koka žogiem. Klasiskas formas, noapaļoti žogi, paneļtipa žogi u.c. veida PVC žogu formas, ko kompānijas speciālisti pielāgos atbilstoši jūsu prasībām. Pagaidu sētai varat izvēlēties metinātu sieta žogu, ko pēc tam jūs varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem.

UAB “Tvora” ir jomas speciālists ne tikai teritorijas žogu izgatavošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmas kompleksu izveidē un montēšanā. Automātiskie, bīdāmie, veramie vārti no koka un metāla konstrukcijām pēc individuāliem pieprasījumiem. Jautājumu gadījumā interesējieties pie uzņēmuma profesonāļiem, rakstot ziņu uz info@tvora.lv vai zvanot pa tālruni 6 788 1043. Mēs jums varēsim piedāvāt!