viasms.lv izdevīgākais aizdevumsNepieciešams kredīts, bet uzskati, ka aizdevēju noteiktā mēneša procentu likme ir pārāk augsta? Ļoti labs risinājums šajā gadījumā ir ātrie kredīti bez ķīlas! To var saņemt Latvijas iedzīvotāji, kas piesakās pirmajam ātrajam aizdevumam. Tā nozīmīgākais princips ir – atdod tikpat, cik saņēmi aizņemoties. Bezmaksas aizdevums ir pieejams tikai pie noteiktiem kredīt devējiem un to var noformēt tikai to jaunie klienti.

Ātrais kredīts bez ķīlas:

  • Atdod tikpat, cik aizņēmies;
  • Kredīts ir diezgan neliels;
  • Bezmaksas kredīts ir pieejams tikai vienreiz.

Pie vairākām ātro aizdevumu kompānijām Latvijā ir iespējams saņemt bezmaksas aizdevumu. Šī aizdevuma galvenā atšķirība no citiem kredītiem ir, ka tam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu. Kredīta atmaksas termiņa noslēgumā personai jāatdod tieši tik, cik liels bija kredīta apjoms. Tā ir lieliska iespēja, neko nemaksājot iepazīties ar ātro aizdevumu pozitīvajām īpašībām un attiecīgā kredītdevēja sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Ātrais kredīts bez ķīlas ir ātrais kredīts, tāpēc tā maksimālais apmērs ir salīdzinoši mazs. Parasti kredīta apmērs ir līdz 100 vai 150 latiem, tikai nedaudzas kompānijas piedāvā pirmo aizdevumu līdz 200 latiem. Līdzīgi kā citi ātrie kredīti, ātrais bezmaksas aizdevums jāatmaksā salīdzinoši ātrā laikā – visbiežāk vienā mēnesī.

Parasti personas, kas pie attiecīgā aizdevēja aizņemas vairākas reizes, var noformēt lielāku aizdevumu. Atšķirība starp jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem pieejamajiem aizdevumiem var būt pat vairākas reizes liela. Tāpat, atkārtota aizdevuma noformēšana ir mazliet vienkāršāka, jo nav vajadzīgs vēlreiz veikt reģistrāciju kompānijas mājas lapā. Saņemt bezmaksas kredītu gan ir iespējams tikai vienreiz. Piesakoties nākamajam kredītam, tam tiek piemērota noteikta komisijas maksa.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam bez ķīlas ienāc ŠEIT!