hipo.lv nauda lauksaimniekiemProtams, ka katrs no mums pazīst situāciju, kad līdz algai palicis diezgan ilgs laiks, bet maks ir iztukšots bet nauda ir vajadzīga. Ja draugiem un radiem nav iespējas lūgt palīdzību, tad nepieciešams atrst kādu citu variantu. Ļoti populāri ir dažādi ātrie kredīti, kas pāris pēdējo gadu laikā ir uzradušies tik daudz, ka klientiem  ir izdevība izvēlēties starp vairāk kā 10 šādu pakalpojumu piedāvājumiem.|Kas jādara, kad konts ir tukšs, bet vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, bet līdz algai ir daudzas dienas vai pat nedēļa? Protams, ka var lūgt izlīdzēt paziņām vai radiem, taču daudzi nevēlas savas finansiālās nedienas uzkraut citiem. Ir risinājums – Latvijā pieejami vairāk kā 10 sms kredītu izsniedzēju, kas piedāvā aizņemties uz laiku ne tikai līdz 30 dienām, bet pat uz vairākiem gadiem.

Kādi naudas aizdevumi tiek piedāvāti?

Ir iespēja izvēlēties –aizņemties uz laiku līdz vienam mēnesim, vai uz laiku līdz dažiem gadiem.Šos aizdevumus iedala ilgtermiņa un īstermiņa kredītos. Klientam ir izvēle – aizņemties uz 1 mēnesi vai uz dažiem gadiem. Šos visus aizdevējus var iedalīt divās daļās: īstermiņa un ilgtermiņa aizdevēji. Ir iespēja izvēlēties no vairāk kā 10 dažādiem aizdevējiem, kuri atšķiras ar procentu likmēm, tādēļ, iesakām izvērtēt visus aizdevēja nosacījumus lai izvēlētos sev piemērotāko. Pēdējos gados arī lombardi piedāvā aizņemties bez ķīlas.

Kredīts pret automašīnas ķīlu.

Dažus gadus atpakaļ parādījās iespēja saņemt kredītu, ieķīlājot auto, un turpinot ar to braukt. Lai arī nauda ir pie klienta tajā pašā dienā, šie tomēr netiek pozicionēti kā ātrie aizdevēji. Ikmēneša maksājums iekļauj gan pamatsummas, gan procentu dzēšanu.

Ilgtermiņa interneta kredīti.

Ir atrodami arī tādi sms aizdevēji, kas piedāvā saņemt kredītu uz daudz ilgāku laika posmu – pat līdz vairākiem gadiem. Daži no šiem aizdevējiem piedāvā aizņemties bez maksas pirmo reizi, kā arī daži piedāvā sākt atmaksu tikai pēc dažiem mēnešiem. Kreditors var izvērtēt klienta ienākumus, kredītvēsturi un tamlīdzīgus kritērijus, lai lemtu par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu.

Patēriņa kredīti – Zion.lv