vivus ātrie kredīti internetāJebkurš no mums var nonākt situācijā, kad naudas līdzekļu pietrūkst kādam pirkumam un tos nepieciešams saņemt pēc iespējas ātrāk. Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu internetā, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par naudas līdzekļiem. No Vivus.lv varēsi aizņemties ātro aizdevumu sākot jau no 50 eiro un atmaksāt jau pēc 30 dienām, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Lai saņemtu kredītu, Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz septiņdesmit pieciem gadiem, bez pārkāptām parādsaistībām. Lai saņemtu aizdevumu, Tev būs vajadzīgs arī teleona numurs un e – pasts. Šīs, nepieciešamās lietas nav nedz sarežģītas, nedz grūti izpildāmas. Viss, kas Tev jādara ir jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāaizpilda un jāiesniedz visa nepieciešamā informācija un nauda tavā bankas kontā tiks ieskaitīta pāris minūšu laikā.

Vivus ātrie kredīti internetā ir vienkārši noformējami, tomēr, vispirms, Tev ir jāizvērtē, vai piedāvātā procentu likme un komisijas maksa Tevi apmierina. Ņem vērā, ka izvēloties īsāku kredīta atmaksas termiņu, Tu varēsi iegūt izdevīgāku procentu atmaksas summu. Lai pieteiktos naudas aizdevumam, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā. Tāpat, neaizņemies ātro kredītu, lai atmāksātu kādas citas pārādsaistības

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Sazināties vari pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju un sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu tiešsaistes sistēmā. Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.