ātrais kredītsPēkšņu finanšu līdzekļu jautājumu atrisināšanai nereti cilvēki vēršas pie draugiem vai radiem ar lūgumu aizdot nelielu naudas summu uz noteiktu periodu. Protams, ka tas rada neērtības, tālab tā apiešanai izmēģini ātrā naudas aizdevuma saņemšanas opcijas.

Ātro kredītu var nokārtot jebkura persona, kas ir sasniedzis vismaz pilngadību ar LR pilsonību vai beztermiņa uzturēšanās atļauju. Ātrā kredīta summas pieejamas sākot no 50 līdz 3000 eiro, kas noteikti būs no lielākiem negaidītiem tēriņiem. . Ātrais kredīts ir pieejams īsā laikā, kad nauda jau atradīsies jūsu kontā.

Nosūtīt pieteikumu ātrā kredīta saņemšanai ir dažu minūšu jautājums. Gadījumā, kad līdz algai ir atlikušas dažas dienas, bet esi nonācis situācijā, kad steidzami vajadzīga nauda, tas ir ātrākais risinājums. Piemēram, neparedzētu mājokļa vai automašīnas remonta gadījumos, varbūt negaidīti parādījies teicams ceļojuma piedāvājums – velti satraucies. Piereģistrējies ātrā kredīta izsniedzēja mājaslapāun pārskaiti 0,01 Eiro – reģistrācijas maksa. Pēc pieprasījuma saņemšanas tiks izvērtētas tavas naudas aizņēmuma atgriešanas iespējas, nauda būs tavā kontā.

Ņem vērā, ka īstermiņa naudas aizdevumu izsniegšana klientiem ir laikā no plkst.  8 rītā līdz 22.00, tomēr pieteikties tam var jebkurā diennakts stundā. Personām ar vēl aktīvām parādsaistībām un negatīvu maksājumu vēsturi ātro kredītu var arī atteikt. Pastāvīgi ikmēneša ienākumi ir viens no aspektiem, kas lielā mērā garantē – vai tu varēsi atgriezt ātro kredītu noteiktajā laikā. Pēc ātrā naudas aizdevuma saņemšanas profilā būs iespējams atrast kredīta atmaksas grafiku, kur būs norādīta fiksētā ikmēneša summa. Īstermiņa aizdevumu atmaksas termiņš ir sākot no 14 dienām līdz 24 mēnešiem, kas atkarīgs no kredīta aizdevuma summas.