aizdevums no 18Patreiz viens no zināmākajiem kredīta veidiem ir ātrais aizdevums, un to piedāvā vairāk nekā desmit dažādas kompānijas. Bieži ir sarežģīti izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko kredītu no lielā piedāvājuma. Dažādu kredītdevēju ātrie kredīti atšķiras gan ar maksimālo pieejamo kredīta apmēru, gan atmaksas laiku, kā arī citiem rādītājiem. Piedāvājam jums vairākus vienkāršus principus, kas patiešām paātrinās atbilstošākā aizdevuma izvēli.

Lai izvēlēties piemērotāko būtu vienkāršāk, vispirms izvērtējiet, kāds kredīts jums ir nepieciešams. Mēģiniet apsvērt atbildes uz šādiem jautājumiem:

  •   Cik lielu naudas summu vēlaties aizņemties?
  •   Cik ilgā laikā plānojat kredītu atmaksāt?
  •   Cik drīz gribat kredīta summu saņemt savā kontā?

Ātrais kredīts ir kā radīts brīžiem, kad jums nepieciešams salīdzinoši mazs kredīts īsam laikam. Ja jums nav nozīmīgi tas, cik ilgā laikā saņemat kredītu, iespējams, jums izdevīgāks būs bankas izsniegts, nevis ātrais kredīts

 

Protams, pirms izvēlieties izdevīgāko kredītu, izvērtējiet, vai ātrais aizdevums no 18 gadiem tiktiešām ir jums atbilstošākais risinājums. Situācijā, ja aizdevuma saņemšanas laiks nav svarīgs, var izrādīties, ka jums daudz piemērotāk ir saņemt aizdevumu bankā.

Tā kā ātrais aizdevums ir diezgan neliels kredīts, tas nav paredzēts lielu ieceru realizēšanai. Pie lielākās daļas kredītdevēji aizdevums nav lielāks par dažiem simtiem latu, tāpēc to visbiežāk izmanto mazu pirkumu veikšanai, ikdienas tēriņu segšanai, labu atlaižu piedāvājumu izmantošanai,kā arī citiem līdzīgiem mērķiem. Daži ātrie aizdevēji gan piedāvā aizdevumus, kuru maksimālais apjoms var būt līdz 1000 vai 1500 latiem.|Dažāda apmēra ātros kredītus varat pieteikt, ja esat sasniedzis pilngadību, kā arī tie, kuri ir LR pilsoņi, vai Jums ir izsniegta uzturēšanās atļauja. Šīs formalitātes Jums ļaus iespēju, kā ērti un vienkārši iegūt prasīto kredīta summas lielumu  dažās minūtēs. Ātrā kredīta summas ir no 50 eiro līdz 3000 eiro , kas Jums palīdzēs neplānotos naudas tēriņu gadījumos.

Ātrā naudas kredīta. Pirmkārt, Jums oficiāli jāpiesakās aizdevēja mājaslapā. pieprasījuma nosūtīšana. Kad būs pabeigta reģistrācija, Jums būs iespējams pieteikties uz Jums vajadzīgo ātrā kredīta summu un 10 minūšu laikā ātrais kredīts būs ieskaitīts Jūsu norādītajā kontā. Minimālā summa, ko varat aizņemties, ir summa sākot no 50 Eiro, savukārt maksimālā summa visbiežāk 3000 eiro kredīta atmaksas termiņa laiku līdz pat 24 mēnešiem.|Īstermiņa ātrie aizdevumi iespējami Latvijas iedzīvotājiem ar Latvijas valsts pilsonību vai pastāvīgās uzturēšanās atļauju un kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai ātrā kredīta piešķiršana noritētu bez domstarpībām, pārbaudi, vai visas kredītsaistības ir nokārtotas un visi līdzšinējie kredīta maksājumi ir veikti laicīgi. . Pieteikties ātrajam naudas aizdevumam var jebkurā diennakts laikā. Aizdevuma summas ik dienas no plkst. 7.00 līdz 24.00. Tas, cik ātri nauda ienāks kontā, atkarīgs no bankas.

Nosūtīt pieteikumu ātrā kredīta saņemšanai ir pāris minūšu jautājums. Gadījumā, kad līdz algai ir vien pāris dienas, bet esi nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešami finanšu līdzekļi, tas ir ātrākais variants. Jāveic maksājums par studijām augstskolā? Lieli medicīnisko pakalpojumu izdevumi? Mazliet pietrūkst līdz ideālajām kāzām? – velti satraucies. Piereģistrējies īstermiņa kredīta izsniedzēja mājaslapāun pārskaiti 0,01 Eiro – reģistrācijas maksa. Pēc pieprasījuma saņemšanas tiks izvērtētas tavas kredīta atmaksāšanas izdevības.

Pieteikt īstermiņa naudas aizdevumus iespējams 24 stundas diennaktī. Pieteikumu izskatīšana un kredītu piešķiršana no 8.00 – 22.00. Ja tev būs aktīvas parādsaistības kādā no kredītu izsniedzēju uzņēmumiem, ātro kredītu tev var arī nepiešķirt Turklāt nozīmīgs ir novērtējums par ikmēneša ienākumiem, kas paredz – kredīta atmaksa notiks pēc atmaksas grafika. Pēc ātrā kredīta saņemšanas profilā būs iespējams uzzināt turpmāko kredīta atmaksas grafiku.

 

Tēriņi par dažādiem medicīnas pakalpojumiem pārsniedz jūsu brīvos naudas līdzekļus? var atrast izeju.

Atcerieties, ka ātrā aizdevuma piešķiršana klientiem norisinās un aizdevumi tiek izsniegti katru darba dienu sākot no plkst. 8 rītā līdz pat 22.00 vakarā, jāatceras, ka pieteikties aizdevumam ir iespējams jebkurā Jums ērtā diennakts laikā. Ja Jums būs aktīvas kredītsaistības nenokārtotiem rēķiniem un sliktu kredītvēsturi ātrais aizdevums netiek izmaksāts. Regulāri ikmēneša ienākumi ir viens no galvenajiem kredīta piešķiršanas kritērijiem kas, galvenokārt garantē naudas summas piešķiršanu.

Īstermiņa naudas kredīta atmaksa periods ir atkarīgs no Jūsu paņemtā naudas kredīta summas.Jāuzsver, ka īstermiņ kredīta atmaksāšana  ir dažāds – sākot no līdz pat 14 dienām vai pat  2 gadiem. Ir vērtīgi atcerēties, ka naudas aizņēmuma pieprasījums tiek izvērtēts katru dienu no 8 rītā līdz 10 vakarā, tālab Visus ātro aizdevumu pieteikumus kompānija izskata laika posmā sākot no plkst. 8.00 – pat 22.00 naktī. Atcerieties, ka pieteikties naudas pieprasījuma pieteikumu aizdevuma saņemšanai varat 24 stundas diennaktī.

Iegaumējiet, ka pieprasīt finanšu aizdevumu, lai atmaksātu citu kredītu nav labs veids.

 

Ja līdz šim savu vēlmju realizēšana pārtrūka līdz ar finansiālo jautājumu, tagad tas nav lielākais posts.. Ikdienā ir vairākas situācijas, kurās var rasties ne pavisam paredzami naudas tēriņi, kā studiju maksa augstskolā, automašīnas remonts u.tml. Mazinot nemieru un īstenojot vajadzīgo, iespējams noformēt īstermiņa ātro aizdevumu, kas ļoti īsā laikaposmā atvieglos atrisināt naudas jautājuma problēmas.

Ātro kredītu veids, kas garantē kredīta summas saņemšanu līdz pat Ls 8000, ir patēriņa kredīts. Patēriņa kredīts ir ātrs un ērti nokārtojams naudas aizdevums, kas dod iespēju materializēt plānus par jaunu auto iegādi, studijām augstkolā vai mājokļa iegādi. Kredīta galvenie noteikumi katrā kredītizsniedzēja kompānijā atšķiras, tomēr galvenokārt patēriņa kredīti ir jāatmaksā 12 mēnešu laikā kopš patēriņa kredīta noformēšanas. Atmaksas termiņš var būt arī lielāks atkarībā no aizņēmuma apjoma un tavām iespējām veikt ikmēneša maksājumu.

Kā viens no visvairāk pieprasītākajiem veidiem ir pirmais aizdevums bez maksas. Kas nosaka, ka klients atgriež tādu pašu summu kā aizņēmies. Ļoti analogi kā aizņemties no vecākiem vai draugiem, tikai kredīta apstākļos nav jāizjūt diskomforts, jautājot pēc naudas aizdevuma pie tuviniekiem. Pirmo kredītu bez maksas izsniedz teju visi ātro kredītu pakalpojumu sniedzēji. Tāpēc, ja esi vismaz 18 gadus vecs, arī tev ir iespēja saņemt naudu visādiem tēriņiem bez papildus izmaksām.

Parasti personas, kas pie attiecīgā aizdevēja aizņemas atkārtoti, var noformēt lielāku kredītu.