Ar Berendsen slikti laika apstākļi vairs neradīs grūtībasEsat nomocījies ar to, ka slapjā laikā, biroja grīdas parasti ir slapjas, neskatoties uz to, ka grīdas tiek bieži tīrītas? Maināmo paklāju serviss, ko nodrošina kompānija Berendsen būs noderīgs šajā brīdī. Paklāju noma ir pakalpojums, ar kura sniegto palīdzību ir iespējams ilgāk uzturēt grīdas sausas un tīras un nodrošina grīdas seguma aizsardzību. Maināmo paklāju serviss un pārējie AS Berendsen piedāvājumi ļoti labi palīdz lietus un sniega laikā.

Maināmo paklāju serviss palīdzēs saglabāt telpas ilgāku brīdi tīras, kā arī sniegs izdevību ietaupīt resursus telpu uzturēšanai sekojošos veidos:

  • paugstināsies drošums;
  • būs nepieciešams mazāk līdzekļu telpu uzkopšanai;
  • grīdu segums būs efektīvāk pasargāts.

Svarīgi, ka paklāju serviss nenodarbojas ar rezultātu – servisa mērķis ir nepieļaut telpu pegružošanu ar netīrumiem un ūdeni.

Maināmo paklāju noma, mazgāšana, transportēšana, mainīšana un daži citi pakalpojumi kopā ņemtas ir paklāju serviss. Tāpat Berendsen pakalpojums nozīmē arī, ka maināmie paklāji būs speciāli apstrādāti, lai grīdassegas labāk veiktu atbilstošās funkcijas. Profesionāļi, kas darbojas šajā kompānijā, veltīs nepieciešamās pūles, lai jūsu darba vietā esošie maināmie paklāji vienmēr ir labā stāvoklī, kā arī ļoti labi veic savus uzdevumus.

Maināmo paklāju noma piedāvā kādu tiešām būtisku priekšrocību, proti, paklājus nav vajadzīgs pirkt. Grīdassegu iegāde jums noteikti saistītos ar ievērojami augstākiem izdevumiem nekā to īre. Paklāju noma nodrošina arī vairākus citus ieguvumus – grīdas nevajag tīrīt katru reizi, kad persona ienāk telpās, un grīdas tiek efektīvāk aizsargātas. Grīdas nebūs slapjas arī lietus laikā un samazināsies iespēja nokrist.

Ar AS Berendsen ir pieejami vairāku tipu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, neilona, skreiperi un cita veida grīdassegas. lietainos laika apstākļos ļoti labi noderēs kokvilnas paklāji – tie var absorbēt pat 5 reizes vairāk slapjuma, kā ir paklāju svars.  piemēroti lielo netīrumu savākšanai, sacukārt, neilona paklāji savāc mazākos gružus no kurpēm.