akurats.lv viss  priekš pasākumiemDrīz vien sāksies gada siltā sezona, kas nozīmē arī dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākums iecerēts telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs piemērots aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ katrs var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus.

Piemēram, ja nepieciešama telts vai nojume, Akurats.lv būs piemērotākā izvēle – piedāvājumā dažādas teltis, tādejādi katrs varēs atrast visoptimālāko variantu. Telts noma būs ērtākais risinājums, ja telts vajadzīga tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv piedāvātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru atzinīgi novērtē daudzi pasākumu organizatori un dalībnieki.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, pie Akurats.lv var pasūtīt arī tos. Krēslu noma nodrošina gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Svarīgi atzīmēt, ka sortimentā arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā interjerā.

Krēslu un galdu noma dos iespēju noorganizēt dažāda veida pasākumus, nodrošinot atbilstošu inventāru tieši tad, kad tas vajadzīgs. Būtiski, ka Akurats.lv piedāvātā krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne vien laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli nepieciešami tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti sanāks izdevīgāk.

Gada siltais laiks ir lieliskākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt pārliecināts, ka ballītes apmeklētāji šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami , jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Akurats.lv komanda nodrošina gan aprīkojuma piegādi , gan arī montāžu un demontāžu.http://akurats.lv – lai svētki izdodas!