aprūpes centrsAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir mājvieta cilvēkiem gados, kur jūsu radinieki var labi vadīt laiku, kā arī dabūt vajadzīgo aprūpi. “Dzintara melodija” piedāvā medicīnas darbinieku aprūpi, kā arī piemērotu palīdzību katru dienu. Tā kā “Dzintara melodijā” tiek sniegts viss nepieciešamais tehniskais atbalsts, piemēroti organizētas telpas, kā arī mediķu atbalsts, pavadīt laiku aprūpes centrā ir patiešām labi.

Gadījumā. ja jūsu tuvinieki mitināsies centrā, jūs varēsiet viņus viegli satikt – tas ir novietota 10 minūšu attālumā no Rīgascentra rajona. Aprūpes centrā tiek nodrošināta aprūpe dažādiem gadījumiem:

  •   Katras dienas atbalsts ar medicīnas personāla aprūpi;
  •   Demences slimnieku aprūpe;
  •   Īstermiņa palikšana;
  •   Vienas dienas palikšana.

“Dzintara Melodija” ir mājvieta, kuras iemītniekiem tiek nodrošināta ikdienas uzraudzība, kā arī ārstnieciskā uzraudzība. Neatkarīgi no tā, kas ir seniora vajadzības, personai tiks sniegta visa nepieciešamā uzraudzība un medicīniskā palīdzība . Ja personai katru dienu nepieciešama dažāda veida palīdzība, piemēram, nepieciešamas injekcijas vai ir sarežģījumi pārvietoties, aprūpes centrs ir piemērots risinājums. Sniedzot palīdzību, tiek ņemtas vērā ikviena seniora personīgās nepieciešamības. Par senioru komfortu gādās prasmīgi profesionāļi.

Arī senioriem, kas slimo ar demenci, centrā tiek piedāvāta vajadzīgā palīdzība. Izmantojot dažāda veida aktivitātes un citu metožu palīdzību, tiek veikts viss iespējamais, lai maksimāli palēninātu slimības pastiprināšanos. Centra kolektīvs ir pieredzējis un speciāli sagatavots, lai strādātu ar cilvēkiem, kas slimo ar demenci.

Arī brīžos, kad uzturēšanās vietā ar piemērotu atbalstu senioram nepieciešama tikai pāris dienas, centrs jums sniegs palīdzību.Ja parasti par radiniekiem gādā mājās, bet ir nepieciešams uz laiku mājas atstāt, šis pakalpojums patiešām palīdzēs. Jums nevajadzēs pakārtot visu laiku sava radinieka aprūpēšanai un jūs varēsiet būt drošs, ka jūsu radinieks jūtas labi.