Dzīve mēdz sagādāt dažādus pārsteigumus – daži no tiem ir pozitīvi, citi – nes līdz pārbaudījumus. No tā nevar izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no vienkāršākajiem variantiem, kā to izdarīt – izvēlēties piemērotu apdrošināšanu.
Ieskatoties apdrošināšanas kompāniju sortimentā, jāsecina, ka izvēle ir diezgan liela – daudzveidīgs ir arī apdrošināšanas polišu piedāvājums. Šoreiz apskatīsim 2 variantus un uzzināsim, ko paredz dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādos gadījumos tās var palīdzēt.

Apdrošināšana Tavam sirdsmieram

Ja esi galvenais pelnītājs ģimenē, tad ir svarīgi ne tikai apgādāt to šajā brīdī, bet gādāt arī par to, kas notiks, ja Tu par saviem mīļajiem turpmāk parūpēties nevarēsi – te piemērots variants var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par ģimenes finansiālo stabilitāti. Dzīvības apdrošināšana pamatprincips – veicot nelielas, regulāras iemaksas, var gādāt par savu finansiālo aizsardzību.
Izvēloties atbilstošāko polisi, jāņem vērā, ka katrai apdrošināšanas kompānijai ir savi noteikumi. Pirms pieņem galējo lēmumu, iepazīsties ar visu aktuālo informāciju.

Kādas iespējas piedāvā ceļojumu apdrošināšana?

Daudzi cilvēki brīvdienas izvēlas pavadīt ceļojot – un tas arī nav nekas neparasts. Ceļojumi nodrošina pozitīvas emocijas un jaunus iespaidus. Taču, lai prieku neaizēnotu kādi ne visai tīkami notikumi, dodoties tuvākos un tālākos ceļojumos, labs risinājums ir ceļojumu apdrošināšana. Starp citu, apdrošināšana darbojas, dodoties ne vien atpūtas, bet arī biznesa braucienos.
Ja interesē ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas atradīsi internetā – pieejami gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas noteikti palīdzēs izdarīt labāko izvēli. Ikviena apdrošināšanas polise ietver vairākus riska segumus, tāpēc to vienkārši pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Sevišķi aktuāli tas var būt, ja ceļojuma galamērķis ir ārpus Eiropas Savienības.
Pirms iegādājies apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami plašs risku segums. Tik pat svarīgs ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir pozitīvs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai cita polise vilties neliks.