galdu īre akurats.lvEsi  ieplānojis rīkot saviesīgu pasēdēšanu un vēlies samazināt pasākuma  rīkošanas izmaksas? Tādā gadījumā tev jābūt nodrošinātam ar attiecīgu telti. Atceramies, ka kādu laiku atpakaļ telšu sortiments bija ļoti ierobežota, teltis bija  grūti saliekamas, smagas un neērtas.

Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” piedāvā dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā  , tomēr veic piegādes arī uz Igauniju un Latviju. Uzņēmums dod iespēju iegādāties vairāku izmēru un vizuālā noformējuma teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var iegūt savām vajadzībām atbilstošako variantu. Lai mazinātu tavas raizes par telts nodrošinājumu, Akurāts nodrošina teltis plašā klāstā, kā arī krēslus, sildlampas un stāvgaldus- http://akuratspasakums.lv/stavgaldu-noma

Ja paredzams, ka telts ir nepieciešama vien pāris reižu izmantošanai vasaras sezonā, tad labākais variants būs telts noma. Nav svarīgi kuram pasākumam telts ir paredzēta, galvenais ir laikus parūpēties par telts rezervāciju. Savlaicīga telts rezervēšana ir garantija tam, ka tieši sava noskatītā telts būs noliktavā.

Jautāsi, kādēļ lietot uzņēmuma SIA ”Akurāts” telts nomas servisu?

•   Firmas „Akurāts” darbinieki ir zinoši un pieredzējuši eksperti, kuri konsultēs un palīdzēs izvēlēties vairāk pielāgotāko telti tavam paredzētajam pasākumam, nogādās, uzstādīs un demontēs telti tavā norādītā laikā un vietā.

•   Telts īre ir tava izdevība ietaupīt. Ja tu nopērc telti, ko vienā sezonā  izmanto tikai dažas reizes, bet vēlāk tā  tiek pazaudēta un vairs netiek lietota. Savukārt īrēt telti var tieši uz kādu konkrētu noteiktu laiku, piemēram, ja ir  ieplānots kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, iestādes vai kāds cits pasākums.

•   SIA “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums ir maksimāli izdevies. SIA „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

AKURĀTS TELTIS UN NOJUMES – NO KĀ ATKARĪGAS IZMAKSAS?

• Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Latvijā ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus nodrošina visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties piemērotāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

Pārvērt savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu vēlies  rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi atgriežas mājās apmierināti. Tādēļ pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku noskaņa. Vispirms ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Svarīgi arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas noteikti pasargās tevi no dažādām problēmām, kas var tikt atklātas gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

 TELŠU, PAKLĀJU, SKATUVJU, STĀVGALDU NOMA DAŽĀDA MĒROGA PASĀKUMIEM

“Akurāts” ir tava izdevība iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja gribi savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti ZVAIGZNE. Tā bez šaubām uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl nenoliedzami ilgi runās.

Neaizmirstamu pasākumu var sarīkot ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad radīsies mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat arī liela nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem efektīvāk saglabās siltumu nekā tenta materiāla sienas. Bet risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāraizējas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  var uzstādīt lampu apgaismojumu.