olimpiskās spēles coči 2014Tevi aizrauj pasaules notikumi ? Lieto vienu no populārākajiem ziņu portāliem un lasi aktuālās globālās un vietējās ziņas.

Interneta ziņu portāla apmeklētāji atradīs svaigākās kultūras, auto nozares, veselības ziņas, kā arī par svaigākajiem notikumiem biznesā, finansēs un informācijas tehnoloģijās.

AKTUĀLĀS ZIŅAS SPORTĀ

Nozīmīgākie paziņojumi par notikumiem sportā, sacīkšu aizkulises un daudzološosportistu karjeras augšupeju apvienota ļoti sportiskā sadaļā “Sports“.

Sporta ziņu atvērumā varēsi atrast arī būtiskos jaunumus par pasaules lielākajām sacensībām – Olimpiskajām spēlēm – un sportistu gatavošanos tām. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga grandiozākās starptautiskās sporta sacīkstes, kurās sportistu tūkstoši cīnās par medaļām un labākajiem rezultātiem. Sporta sadaļā uzzini, vai kāds no sportistiem sacensību laikā ir uzstādījis jaunu individuālo vai globālo rekordu.

Sporta ziņu atvērumā svarīgākā informācija par Latvijas Olimpisko spēļu dalībnieku uzvarām, cīņām, sasniegumiem, kā arī sporta veidu līderiem un rekordiem.

PAR AUTO IZSTĀDĒM UN JAUNUMIEM AUTO NOZARĒ

Auto ziņu sadaļā atradīsi aktuālo informāciju par auto nozari, kas būs noderīgas kā tagadējiem, tā arī nākamajiem autobraucējiem un pārējiem auto cienītājiem. Atrodi ziņas par jaunākajām automašīnām, automobiļu izstādēm un gadalaiku aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas maniere sezonas tipiskos laikapstākļos u.c. ar pārvietošanos ar auto un transportlīdzekļiem saistītām ziņām.

Auto ziņas var būt ne tikai izzinošanas un izglītojošas, bet arī uzjautrinošas un pat humoristiskas.

LAIKA ZIŅAS VISAI DIENAI

Lai ik dienas būtu gatavībā laikapstākļiem, pirms iziešanas no mājas, augstskolas vai ofisa ielūkojies laika ziņu sadaļā.

Apskati laika prognozi galvaspilsētā u.c. Latvijas pilsētās (Ogrē, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī izvērstāku laika prognozi Latvijai tuvākajām 4 dienām. Laika ziņu prognozes dienas gaitā var mainīties, tāpēc apskati paplašināto laika ziņu pārskatu šodienai un nākamajām dienām, lai varētu rēķināties ar gaidāmajām pārmaiņām.

Vai diena būs saules apspīdēta, vai tomēr debesis būs apmākušās, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, kur ir norādīts mākoņu daudzums.