dāvanas dzimšanas dienaiDāvanuServiss.lv ir lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotājs Latvijā ar pieredzējušu dāvanu ekspertu komandu, kas palīdzēs katram pircējam iegādāties oriģinālas dāvanas, kas radīs perfektus iespaidus! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā viena no filiālēm starptautiskam uzņēmumam ActivityGifts. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem dažādas oriģinālas dāvanas ikvienai dzīves situācijai. Izbrauciens ar jahtu, SPA, šokolādes masāžas un citas romantiskas dāvanas, dzimšanas dienas dāvanas un pārsteigumi citiem svētkiem – viss vienuviet!

Brauciens ar jahtu neaizmirstamam piedzīvojumam – DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir dažādu veidu izbraucieni ar jahtu (Turaida), – tā reprezentē Polijā radīto Taurus klasi. Latvijā atrodas vien dažas šīs klases jahtas. Jahta atrodas Lielupē un no turienes iesākas visi kruīzi. Jahta ir ātra, mūsdienīga un tai ir plašs klājs, lai braucēji spētu izbaudīt komfortu. Braucēju komfortam uz jahtas ir arī neliela virtuve. Brauciens ar jahtu var kļūt par labu svētku programmas naglu. Izbaudi īpašus mirkļus, izvēloties vairāku stundu braucienu sev labākajā laikā kā darba dienās, tā brīvdienās.

Brauciens ar kvadraciklu ekstrēmāku sajūtu cienītājiem – brauciens ar kvadraciklu ir dāvana, ko izbaudīs jebkurš, jo tā ir iespēja jūsmot par apkārtni un sajust braucienu, sēžot uz liela, stabila un ērti vadāma kvadracikla. Brauciens ar kvadraciklu liks aizmirsties no ikdienas rutīnu, izjust enerģijas pieplūdumu, kā arī just apņēmību par pārvarētajām grūtībām. Visus piedāvātos izbraucienus ar kvadracikliem iespējams apskatīt DāvanuServiss.lv mājas lapā – kategorijā “Braukšana”. Izbrauciens ar kvadraciklu iespējams – Rīgā un Ādažos, gan vasarā, gan visu gadu, atkarībā no izvēles.

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! Diezvai kur citur ir pieejams lielāks piedāvājums ar romantiskām dāvanām – izsmalcinātas vakariņas restorānos, skaistuma procedūras, nakšņošana labākajās viesnīcās Latvijā un ārpus tās!  Romantiskas vakariņas, naksņošana, SPA procedūras vai īpaša atpūta divatā – jebkas, ko var vēlēties. Neatkarīgi no tā, vēlies sagādāt pārsteigumu savai otrajai pusītei Valentīndienā vai labākajiem draugiem kāzu jubilejā – tikai te Tu atradīsi lielāko romantisko dāvanu sortimentu vienā vietā.

DāvanuServiss.lv pastāvīgi domā par klientu vēlmēm, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairāk nekā 40 dažādiem piedāvājumiem iespējams atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Bet, ja dāvana vajadzīga tiešām ātri, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies iepatikušos dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam!