vivus kredītiPēc iespējas ātrāk nepieciešama nauda, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Vivus.lv izsniedz naudas aizdevumu līdz 1500 eiro ar atmaksas temiņu līdz 24 mēnešiem. Tu vienā mirklī vari apskatīt visus pieejamos piedāvājumus un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu un kredīta izsniedzēju. Ja naudas kredītu vēlies aizņemties no Vivus.lv, tad Tev atliek vien ieskatīties mājas lapā, izvēlēties nepieciešamo summu un atmaksas termiņu kā arī, izveidot savu lietotāja profilu. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, Tev tikai nepieciešams dators un interneta pieslēgums.

 Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu. Ja īsziņā vai paziņojumā saņemsi „Aizdevums ir piešķirts!”, nekavējoties uz tavu norādīto kontu Vivus.lv veiks aizdevuma pārskaitījumu, un tad, atliek vien saņemt naudu savā bankas kontā Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā.

Ja aizņemies pirmo reizi, Vivus.lv piedāvā īpašu piedāvājumu jaunajiem klientiem – 90 dienas nemaksā neko! Tā ir iespēja pieteikt kredītu un saņemt to 10 minūšu laikā, taču aizdevuma maksājumus atlikt par 90 dienām, un tikai pēc šī termiņa sākt pastāvīgos maksājumus. Šim piedāvājumam var pieteikties visi Vivus.lv jaunie klienti, kas aizņemas pirmo reizi, taču, izvēloties atlikto maksājumu, jāievēro nosacījums, ka kredīta atmaksas termiņš nedrīkst būt īsāks par 3 mēnešiem. Bet, ja naudas aizdevumu vēlies noformēt uz piedāvājuma minimālo termiņu trīs mēnešiem, tad deviņdesmit pirmajā dienā Tev būs jāveic pilna kredīta atmaksa. Tai skaitā, gan pamatsumma, gan aprēķinātie procenti par kredīta lietošanu. Izmanto šo iespēju, jo Tu iegūsi gan iespēju izmantot atlikto maksājumu, gan būsi reģistrējies un turpmāk varēsi arī izmantot iespēju, pieteikt lielāku kredītlimitu. Vivus kredīti pieejami ar ļoti izdevīgiem nosacījuiem!

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. To ērti vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu on – line sistēmā.