Kreditēšanas pakalpojumi mūsdienās ir pieejami gan bankās, gan pie nebanku aizdevējiem. Tā saucamie ātrie kredīti ir iemantojuši popularitāti, pateicoties salīdzinoši vienkāršam pieteikšanās procesam.

Ja uz banku cilvēki ierodas, lai pieteiktos hipotēkai vai citam ilgtermiņa aizdevumam, tad ātrie kredīti ir pieejami aizdevēja mājaslapā. Nepametot savas mājas, Jūs varat pieteikties nepieciešamai summai, lai apmaksātu neatliekamus rēķinu un iegādātos svarīgas preces. Interneta kredīti būs Jūsu rīcībā 15 minūšu laikā no pieteikuma izskatīšanas brīža.

Ikviens cilvēks var nonākt situācijā, kad nekavējoties nepieciešami papildu finanšu līdzekļi, un optimāls risinājums bieži ir īstermiņa kredīts. Banku kredīts ne vienmēr ir pieejams, jo banku aizdevumiem parasti piesakas, lai nopirktu nekustāmo īpašumu vai mašīnu, nevis lai apmaksātu ikdienas rēķinus. Salīdzinoši nelieliem ikdienas tēriņiem ir izveidots ātrais kredīts, ar kura palīdzību var laikus apmaksāt rēķinus vai iegādāties nepieciešamās preces. Taču ņemiet vērā, ka ātrais kredīts ir nepiemērots luksusa preču un dāvanu iegādei , kā arī impulsīviem tēriņiem. Vairāk lasi šeit!

Ienākumu līmenis ietekmē aizdevuma apjomu

Ātrais kredīts ir pakalpojums maksātspējīgiem klientiem. Aizņemšanos var apsvērt, ja bez papildu finanšu līdzekļiem radīsies lielāki sarežģījumi. Ikvienam potenciālam aizņēmējam jāievēro atbildīgas aizņemšanās pamata noteikumi – aizņemties ja ātrais kredīts ir labākā izvēle, un noteikt ikmēneša ienākumiem adekvātu kredīta apjomu. Ātrais kredīts visbiežāk ir aizdevums līdz algai, tāpēc pirms pieteikšanās rūpīgi jāizvērtē, vai kredīts tiks laikus atmaksāts un vai Jūsu ģimenes budžets ir pietiekams, lai veiktu kredīta maksājumus.

Kādas prasības jāizpilda aizņēmējiem

Ātrie kredīti internetā strādā pēc līdzīga principa un tiek piešķirti cilvēkiem ar Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statusu ar stabiliem ienākumiem. Katrs kredītdevējs nosaka savas klientu vecuma robežas, taču parasti ātrie kredīti internetā tiek piešķirti cilvēkiem no 20 līdz 65 gadiem. Lielākā kredītdevēju daļa piešķir kredītus tikai klientiem ar pozitīvu kredītvēsturi un bez kavētām parādsaistībām. Tomēr, neskatoties uz šīm līdzībām, kredīti internetā mēdz būt dažādi. Ātrie kredīti internetā atšķiras pēc pieejamās summas, komisijas maksas vai procentu apjoma, kā arī pēc atmaksas termiņa. Jo vairāk pieejamo kredītu variantu Jūs salīdzināsiet, jo vieglāk būs atrast Jums izdevīgāko piedāvājumu. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!