Fitnesa klubs ir moderns, tā interjers iekārtots tā, lai koncepcijā iekļautos visas pārstāvētās jomas: trenažieru zāle un sporta klubs. Funkcionālais treniņš paredzēts katram, un neatkarīgi no tā, kāda ir Jūsu fiziskā forma, mūsu treneri palīdzēs sākt ceļu uz izaugsmi. Arī tad, ja ar sportu esat uz Jūs, attieksme pret jums būs vienlīdzīga. Sporta kluba abonements – risinājums tiem, kas dzīvo pilsētā un ārpus tās.

Trenažieru zāle – risinājums steidzīgajiem un vienmēr aizņemtajiem

Sporta kluba abonements ir piemērots gan lieliem, gan maziem. Trenažieru zāle ir labiekārtota gan tehniski, gan vizuāli. Fitnesa klubs nodrošina, ka sportojot svaigs gaiss ir brīvpiekļuvē, jo tad organisms saglabā vajadzīgo mundrumu un enerģiju. Sporta klubs ir aprīkots ar augsta līmeņa ventilāciju, jo visa telpas ventilācija tiek veikta četras līdz sešas reizes nodarbības laikā. Aerobikas nodarbības īpaši saistošas ir sievietēm, taču funkcionālais treniņš ir saskaņojams zālēs ar augstu klimata kontroles sistēmu.

Trenažieru zāle un fitnesa klubs ir labiekārtoti ar plašām telpām un pasaules līmeņa aprīkojumu. Sporta klubs ir labiekārtots ar “Life Fitness” treniņu rīkiem. “Life Fitness” ir pasaulē atpazīstamākais fitnesa iekārtu zīmols, kas sekmē pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs nodrošina arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness trenažieri var tikt izmantoti gan iespējas funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir nokārtots Sporta kluba abonements.
Aerobikas nodarbības ir lielisks risinājums un to lielākais ieguvums ir kardiotreniņš. Tāds pats rezultāts sasniedzams, ja tiek lietots funkcionālais treniņš. Tādējādi aerobās slodzes aizsargā sirdi no dažādām slimībām kā arī:

 • trenē lokanību,
 • nostiprina muskuļus.

Trenažieru zāle sekmēs muskuļu masas un formas nostiprināšanas. Fitnesa klubs un sporta klubs ir jauni jēdzieni, bet savā būtībā ietver fizikās formas uzturēšanu teicamā kārtībā. Ja arī Tu vēlies sportot ar baudu, ir jānokārto sporta kluba abonements.

Fitnesa klubs – risinājums arī jaunajām māmiņām

Sporta kluba abonements garantē plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP vingrošanas nodarbības notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • STEP nodarbības bāzējas uz pamata soļiem un vienkāršas horeogrāfijas (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks sporta veids sēžas un kāju muskulatūras, sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (efektīvāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO treniņos īpaša uzmanība tiek veltīta elpošanai, sirdij un muskulatūrai (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar lieliski labiekārtotām telpām un personālsasatāvu veicinās efektīvu sportošanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

 • CORE treniņi ir lielas spēka noslodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch treniņos tiek ieguldīts pamatīgs darbs ķermeņa muskulatūras stāvokļa uzlabošanā.

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Gan trenažieru zāle un fitnesa klubs, tā sporta klubs sekmēs ķermeņa sakārtošanu.|Saistošas aktivitātes, neatkarīgi no dzimuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates sniedz labsajūtu un emocionālo pacēlumu, kā arī labu fizisko formu;
 • “total body workout” ļauj veidot skaistu ķermeņa muskulatūras reljefu;

Tad, ja agrāk nav sportots, lieliski noderēs vingrojumu sistēmas, piemēram, pilates, joga un kalnatlētika. Tāpat pie mums ir pieejami:

 • Trenažieru zāle, kurā tiek īstenots funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā notiek aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – risinājums ikvienam, kas vēlas paaugstināt savu veikspēju!}

Funkcionālais treniņš noteikti, ka uzlabos Tavu muskuļu darbību un koordināciju. Savukārt lokanību sekmēs aerobikas nodarbības, ko nodrošina sporta klubs. Vēlams atcerēties, ka Sporta kluba abonements ir pieejams šādos veidos:

 • noteiktam apmeklējumu daudzumam;
 • precīzam laika posmam.

Atcerieties, ka trenažieru zāle ir labiekārtota, kas nodrošina, ka fitnesa klubs ir viens no pilnvērtīgākajiem savā jomā Latvijas teritorijā.

Izvēlies pilnvērtīgus treniņus. Piesakies iespējām, ko nodrošina sporta klubs (aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš)!