labākais kredīts bez ķīlasGandrīz ikvienam mēdz patrāpīties situācijas, kad pietrūkst nauda gan ikdienas tēriņiem, gan arī kādam ievērojamākam pirkumam.

Šo finansiālo samezglojumu atrisinās īstermiņa kredīts, ko Latvijā piedāvā  daudz šāda veida pakalpojumu sniedzēji. Lai Tu būtu pavisam pārliecināts par savu izvēli, droši vien vēlēsies salīdzināt  visus kredītdevējus un īstermiņa kredītu piedāvātos produktus. Tieši tāpēc ir aizdevums.eu – ātro kredītu salīdzinātājs , kas vēlas palīdzēt, sniedzot korektu informāciju par visizdevīgākajiem ātrajiem kredītiem. Ieejot lapā – aizdevums.eu uzzini, kas ir labākais kredīts bez ķīlas 2016. gadā.

Ātrie kredīti kļūst arvien pieprasītāki gan jauniešu, gan citu  iedzīvotāju vidū. Latvijā radīti ap 20 uzņēmumi, kas piedāvā ātrās kreditēšanas pakalpojumus. Kā  izvēlēties sev atbilstošāko un izdevīgāko piedāvājumu? Skaties aizdevums.eu atrodamajā salīdzinājuma tabulā un atrodi vispiemērotāko kredītu sev! Itvienam kredītuzņēmumam  pievienots arī plašāks apraksts, kurā  atspoguļoti firmas produktu veidi un iespējas. Tāpat arī tiek pievienota tabula, kur uzskatāmi ir parādīts, kādas vislielākās iespējamās aizņēmuma  summas ir pieejamas un kādas ir to procentu likmes.

Pašu izdevīgāko īstermiņa kredītu noteikšanā  aizdevums.eu izvēlējies dažādus kritērijus, pēc kuriem salīdzināti  visi piedāvājumi. Tev atliek tikai izvēlēties parametru, kurš Tev rādās svarīgākais un tūdaļ visi ātro kredītu uzņēmumi tiks sakārtoti atbilstošajā secībā. Piemēram, gandrīz visām aizdevējkompānijām pirmais kredīts ir bez  maksas! Tikai uzstādi  būtiskos kritērijus – mēneša procentu likme, kredīta saņemšanas laiks, aktivizācijas maksa, kredīta maksimāla summa, aizdevēja reitings vai darba laiks.

Situācijās, kad rodas negaidīti izdevumi vai nepieciešams izdarīt pirkumu, kuru nevar atlikt līdz nākamajai algai, vai  vēlaties sevi palutināt ceļojumu vai kādu citu ļoti kārotu lietu, noderīgs var izrādīties patēriņa kredīts. Šis portāls salīdzina ne tikai ātros, bet arī patēriņa kredītus. Šo kredītu  iespējams saņemt bez galvojuma un ķīlas. Patēriņa aizdevuma  summu nosaka, novērtējot Tavus pastāvīgos ienākumus, kredītvēsturi un šībrīža kredītsaistības. Klients var vienoties ar kredītaizdevēju, ka aizdevums atmaksājams pa daļām ik mēnesi vai arī perioda beigās, kas ļauj izvēlēties ērtāko variantu un plānot personiskos izdevumus.

Portāla aizdevums.eu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem  un sagādāt tiem detalizētu informāciju par noderīgākajiem īstermiņa kredītiem. Klientam  nebūs jāmeklē ikkatrs kredītaizdevējs atsevišķi, kā arī jātērēsavs laiks, lai salīdzinātu būtiskāko informāciju. Viss, kas tev jādara, jāienāk aizdevums.eu mājas lapā, salīdzinājuma tabulā jāatrod pats atbilstošākais aizdevējs un jānosūta ātrā kredīta pieteikums! Tas ir pavisam vienkārši, un ar  aizdevums.eu tagad  arī ātri!