tvora.lv, žogi, sētas 3SIA “Tvora” darbojas tādu dārza un ierobežojošo žogu ražošanā un uzstādīšanā kā koka, metāla un citu žogu risinājumos. Firmas piedāvājumā ir daudzveidīgi žogi un vārti: paneļu, bīdāmie, automātiski žogi u.c., vārtu automātika, mazās arhitektūras elementi, bruģis un daudz kas cits!

Pie SIA “Tvora” atrodams arī viens no lielākajiem risinājumiem dārza norobežošanai. Tā kā ikviena pircēja vēlmes ir atšķirīgas, iespējams iegādāties žogus no atšķirīgiem materiāliem, visdažādākajos izmēros. Izvēlieties to, kas būs piemērots tieši Jūsu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Visiem variantiem ir savas priekšrocības, bet svarīgākā no tām ir cena. Tāpat, visi dārza žogi nopērkami par saprātīgām un klientiem draudzīgām cenām, – tas ir vēl viens no iemesliem, kāpēc izvēlēties SIA “Tvora”.

Ja interesējaties par kvalitatīvu, bet arī cenas ziņā izdevīgu iežogojumu, viens no piemērotākajiem variantiem būs paneļu žogi. Paneļu žogi ir asociējas ne vien ar lētām izmaksām, bet arī ar kvalitatīvām un izturīgām stiepļu konstrukcijām, tādējādi nezaudējot aizsargfunkciju. Tikmēr metinātie žoga paneļi nodrošina izturību un drošību. Tie ir ļoti izturīgi un tiem nav obligāta speciāla uzraudzība. Pastāv iespēja ierīkot arī 3D paneļu žogus, kas tiek montēti no jau gataviem posmiem, tos piestiprinot pie pamata stabiem. Parasti žogu segmenti ir universāli un pieskaņojas jebkuras mājas arhitektūrai.

Ja Jūsu privātmājai, ofisam vai privātajai teritorijai ir vajadzīgi iebraucamie un ieejas vārti, Tvora.lv piedāvā izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc klienta pasūtījuma. Vārtu uzstādīšanā uzņēmums izmanto itāļu automātiku no CAME un BFT, kas zināma kā ilgtspējīga un ērta automātika un kas plaši pazīstama profesionāļu vidē. SIA “Tvora” speciālisti arī konsultēs par Jums labāko vārtu variantu – piem., lielā teritorijā piemērotākie būs automātiskie vārti. Kāpēc? Automātisko vārtu sistēma ir komfortabla autovadītājiem, jo tos iespējams atvērt, piem., no automašīnas.

Ja Jums ir radušies jautājumi par Jūsu īpašumam piemērotāko žogu variantu, sazinieties ar SIA “Tvora” meistariem, rakstot uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. Kompānijas darbinieki noteikti konsultēs Jūs par labāko variantu!