kredīti internetā kreditmarketNegaidītiem finanšu izdevumiem var arī nepietikt ar regulāro algu. Kā piemēram, ja šajā mēnesī ģimenes un draugu lokā ir vairāki jubilāri. finanses, bet kā rīkoties, ja mēneša noslēgumā pietrūkst? SMS kredīts – tas ir variants Tev! Reģistrējies SMScredit.lv , un pāris minūšu laikā nokārtosi izveidojušās raizes! SMScredit.lv sniedz draudzīgus un lojālus nosacījumus pilnīgi visiem klientiem, kam svarīgi noformēt ātro naudas aizdevumu ar sms starpniecību.

Kredīta pieteicējam jāzina, ka ātrā kredīta summas saņemšanai ir jābūt vismaz 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam. Tikpat nozīmīga prasība – nedrīkst būt kavēti aizdevuma maksājumi SMScredit.lv vai arī citās finanšu iestādēs vai tāpat arī pārkāpti kredītsaistību noteikumi. Tas var būt kā pamatots noraidījums par SMS kredīta saņemšanu. Kredīti internetā ir ērti noformējami un droši.

Gluži kā noformējot ātro naudas aizdevumu internetā, arī īsziņas naudas aizņēmuma noformēšanai ir vajadzīgs reģistrēties mājaslapā, ievadot prasīto informāciju: aktīvs mobilā telefona numurs un personas e-pasta adrese, kā arī pieteicēja personas kods. Pēc reģistrēšanās interneta vietnē SMScredit.lv, Tev ir parādījusies iespēja nokārtot SMS kredītu. Tev atliek vien no vietnē reģistrētā telefona numura nosūtīt pieprasījuma īsziņu uz numuru 157, minot naudas aizdevuma summu EUR valūtā, aizdevuma termiņu un paroli (kā piemēram, EUR 250 30 sarkans03).Kad būsi nosūtījis īsziņu SMScredit.lv speciālisti izvērtēs SMS aizdevuma pieprasījumu un līdzšinējo kredītsaistību vēsturi. Pozitīva lēmuma gadījumā telefonā tiks nosūtīta apstiprinājuma īsziņa -“Kredīts ir piešķirts!”, pēc kā arī pieprasītā SMS kredīta naudas summa tiks pārskaitīta uz Tavu kontu.

Nākot pretī klientiem, SMScredit.lv klientiem piedāvā tādu iespēju kā naudas aizdevuma atmaksas paildzināšana uz noteiktām dienām. Ja gadījumā nespēj laicīgi atmaksāt īstermiņa naudas aizdevumu, Tavās iespējās ir palielināt naudas aizņēmuma atmaksas termiņu līdz pat 30 dienām. Pretimnākoši pret klientiem un viņu prasībām – tāds ir SMScredit.lv!