DavanuServiss-logoInternets nodrošina plašas iespējas – arī ērtu iepirkšanos. Ja vajadzīgas idejas interesantām dāvanām, vērts apmeklēt interneta veikalu DāvanuServiss.lv – lielāko piedzīvojumu dāvanu veikalu Latvijā, kurš palīdz īstenot sapņus un dāvā neaizmirstamus iespaidus!

Neaizmirstams piedzīvojums – labākā dāvana! Interneta veikals DāvanuServiss.lv nodrošina aizraujošas aktivitātes ikvienai gaumei – gan lidojumu ar lidmašīnu, gan vakariņas tumsā, gan daudzus citus piedzīvojumus.

Ja neesi drošs par dāvanas izvēli vai gribi uzdāvināt iespēju gaviļniekam izvēlēties pašam, tad īstā izvēle būs kāds no dāvanu komplektiem. Tajos ietvertie piedāvājumi apmierinās ikvienu gaumi: vai tie būtu iedvesmojoši SPA rituāli un skaistumkopšanas procedūras, prieka pilni deju kursi vai daudz citu aktivitāšu! Tāpat universāls variants ir iecienītās dāvanu kartes. Par dizainu, iesaiņojumu un pozitīvām emocijām gādās interneta veikals Dāvanuserviss.lv! Un – iepriecinot citus, neaizmirsti arī pats sevi!

DāvanuServiss.lv sortimentā arī daudzu iecienītie SPA piedāvājumi. Piemēram, ūdens relaksējošās, dziedējošās īpašības ne vien vairos skaistumu, bet arī dos vingrumu locītavām un patīkamu enerģijas pieplūdumu visam ķermenim. Sagādā šīs sajūtas arī sev tuviem cilvēkiem! Vari kopā ar savu mīļoto pavadīt kopīgu nedēļas nogali un izbaudīt divvientulību, kā arī relaksējošas procedūras kādā no SPA kompleksiem. Lieliska sajūtu buķete, iekšējā līdzsvara atgūšana un dvēseles enerģija – tāds ir katrs no piedāvājumā esošajiem SPA piedāvājumiem!

Vēl viena no dāvanu idejām – masāža. Masāža ir ne tikai patīkama un relaksējoša procedūra, bet arī labs veids kā stiprināt organismu. Tādēļ šī ir laba dāvana dažāda vecuma cilvēkiem . DāvanuServiss.lv dāvanu klāstā atrodamas vairāk nekā 90 dažādas masāžas veselībai, romantikai un ķermeņa atpūtai: masāžas ķermenim (mugurai, pēdām, sejai u.c.), austrumu masāžas (putu, maigā indiešu pēdu, Jumeiho, Bali, Tibetas, Tai), aromātiskās procedūras un akmeņu terapijas.

DĀVANAS VĀRDA DIENĀ UN CITOS SVARĪGOS NOTIKUMOS – DĀVANUSERVISS.LV

Dažādos dzīves notikumos – jubilejās, kāzās, kristībās un citos īpašajos brīžos – vienmēr prieku dod oriģinālas dāvanas. Šajā ziņā var palīdzēt Dāvanuserviss.lv, kur iespējams atrast neskaitāmus dāvanu piedāvājumus vienuviet – aktīvai atpūtai, relaksācijai, azartam un vēl daudzām citām emociju gammām.

Vēlies pārsteigt vārda dienā kādu sev mīļu cilvēku? Kādēļ lai dāvana vārda dienā nebūtu iespēja piepildīt kādu sen lolotu sapni? Pasniedz iespēju iemācīties jaunus deju soļus vai lidināties virs Rīgas ar deltaplānu..Šīs un vēl daudzas citas vārda dienas dāvanas atradīsi DāvanuServiss.lv pārdomātajā piedāvājumu klāstā. Būtiski, ka pircēju ērtībām veikalā izveidota atsevišķa sadaļa, kur atrodamas lieliskas idejas, ja nepieciešamas dāvanas vārda dienā.

DāvanuServiss.lv – sabiedrotais, kad vajadzīga interesanta dāvana. Iepriecini svētkos ar dāvanu, kuru neaizmirst – uzdāvni emocijas!