telts nomaMeklējat piemērotu vietu, kur sarīkot pasākumu vai turēt dažādus priekšmetus? Piemērotākais risinājums šajā situācijā ir pasākumu aprīkojuma servisa kompānijas Akurāts sniegtā telts noma. Šis pakalpojums sniegs iespēju jums sameklēt atbilstošu vietu pasākuma noorganizēšanai pat tad, ja visas zāles jau ir aizņemtas, bet īslaicīgas noliktavas ierīkošanai jums vajadzēs pavisam nedaudz zemes.
Viena no galvenajām priekšrocībām, kas piemīt telts nomai ir, ka telti nav vajadzīgs iegādāties. Jums jāmaksā tikai par laika posmu, kamēr nojume jums ir nepieciešama. Tas, protams, ir ļoti laba iespēja kā ietaupīt un tajā pat laikā minimizēt satraukumu – tas, kur telts tiks turēta, kad pasākums būs beidzies vairs nebūs jūsu nasta. Uzņēmuma darbinieki to nojauks un aizvedīs.
Telts noma ir iespēja, ko izdevīgi lietot, kad:
● Jūsu rīkotais pasākums notiks zem klajas debess;
● Telpas, kur bija paredzēts pasākums, vairs nav pieejamas;
● Nav iespējams sameklēt piemērotu noliktavu visādu lietu uzglabāšanai.
Akurāts piedāvātā nojumes noma ir tikti ešām labs risinājums, neatkarīgi no tā, kurā sezonā jūs organizējat svinības. Viens no nojumu biežākajiem lietošanas veidiem ir dažādi āra pasākumi, piemēram, brīvdabas koncerti, sporta spēles un citi, kur nepieciešams aizsargāt to viesus no lietus un vēja. Jānorāda, ka SIA Akurāts piedāvātās nojumes var lietot ne tikai siltajās sezonās – uzņēmums sniedz gan nojumes īri, gan to siltināšanu un sildītāju nomu. Nojumes nereti lieto arī kā pagaidu lietu glabātuvi.
Ikviens, kas grib nomāt telti, pie Akurāts sameklēs sev atbilstošu risinājumu, jo uzņēmums izīrē vairāk kā 10 dažādu izmēru un izskata teltis. Izīrējamo nojumju izmēri ir patiešām dažādi – nelielās ir līdz 10 kvadrātmetriem lielas, bet iespaidīgāko platība ir pat 1500 kvadrātmetri.
Ar Akurāts atbalstu, noorganizēt pasākumu tik tiešām ir ērti un viegli. Ar Akurāts jums ir izīrējamas ne vien nojumes, bet arī cits aprīkojums pasākumiem. Uzņēmums piedāvā patiešām lielu pasākumu aprīkojuma elementu klāstu – ir atrodami gan soli, gan galdi, gan gaismas ķermeņi un pat saliekamā skatuve. Ar Akurāts ikvienam ir pieejams pilns pasākumu aprīkojuma serviss, ieskaitot nepieciešamo aprīkojuma elementu piegādi un montāžu.