smscredit.lv atrais kreditsĀtrais kredīts ir kā viens no veidiem, kā izdevīgi īstenot ceļojuma plānus vai mājoklim nepieciešamu tehniku. Vispirms pajautā draugiem, radiem vai palasi citu cilvēku atsauksmes par kredīta izsniedzējiem, kas sniedz ātro aizdevumu – ļoti iespējams viņiem ir rekomendācijas. Tādā gadījumā būs iespējams izvēlēties izdevīgāko variantu un nekļūdīgi nokārtot parādījušās naudas grūtības. SMScredit ir viens no tādiem uzņēmumiem, kas piedāvā īstermiņa ātros kredītus. Aizņemoties pirmreizējo ātro naudas aizdevumu, jāatdod tieši tik, cik aizņēmies . Jaunajiem klientiem pirmais aizdevums līdz 300 Eiro, savlaicīgi veicot ikmēneša maksājumus, no otrās reizes varēsi aizņemties līdz 425 Eiro lielu naudas summu.
Ātro kredītu var pieteikt cilvēki vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Tai skaitā personai jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar ikmēneša regulārajiem ienākumiem. Ātrā kredīta pieteikšanai vajag bankas kontu vienā no Latvijas bankām , uz kuru varēs vēlāk pārskaitīt kredītu, un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Ātrā kredīta noformēšana aizņem vien pāris minūtes. Pirmā darbība ir reģistrācija ātro kredītu mājaslapā, norādot nepieciešamo informāciju, jāveic kredīta reģistrācijas maksas pārskaitījums EUR 0,01 apmērā. Tas vajadzīgs, lai pārliecinātos, ka ir atzīmēts pareizais bankas konts.
Ātrā kredīta regulāros ikmēneša maksājums iespējams veikt tev ērtākajā veidā: internetā, Narvesen tirdzniecības vietā, jebkurā bankas filiālē vai arī kādā no Latvijas Pasta filiālēm. Ja esi nonācis situācijā, ka saņemto naudas aizdevumu nevarēsi atmaksāt noteiktajā termiņā, tieši tālab izmanto iespēju uz laiku atlikt kredīta atgriešanulīdz pat 30 dienām. Ātrais naudas kredīta aizdevums atļauj ļoti ērti un ātri tikt pie naudas līdzekļiem necerētu naudas jautājumu atrisināšanai. Pieteikumu ātrajam kredītam var noformēt jebkurā diennakts laikā, tomēr no plkst. 7.00 līdz 24.00 norisinās to izskatīšana un kredīta apstiprināšana.