vivus.lvŠobrīd ne vecums, ne ienākumu līmenis vairs nav kavēklis, lai dažās minūtēs saņemtu aizdevumu. Latvijā visbiežāk kredīts internetā pieejams no 20 gadiem, bet pastāv izdevība aizņemties pat sasniedzot pilngadību. Tādā veidā aizdevums pieejams arī jauniešiem, protams, ja vien ir pārliecība par to, ka aizdevums tiks atdots bez problēmām. Kredīts internetā tiek izsniegts vien dažu minūšu laikā un, lai aizņemtos, vajadzīgs piereģistrēties un kredīta kalkulatorā norādīt nepieciešamo naudas summu.

Tas, kas vilina aizņemties ir fakts, ka aizņemoties pirmo reizi ir pieejams aizdevums bez maksas. Lai gan pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas iaizņemoties atkārtoti, tas ir bez procentu maksas. Turklāt, laikus atdodot pirmo kredītu nākošreiz jau var aizņemties lielākas summas, jo tiek paaugstināts klienta kredītlimits.

Aizdevums ir īpaši noderīgs arī šādos gadījumos: Ja līdz vēl jāgaida, bet nauda nepieciešama uzreiz;    Ja esi atradis kādu izdevīgu piedāvājumu par akcijas cenu, kas ir spēkā tikai tagad;    Ja nepieciešams nomaksāt rēķinus ātrāk, nekā plānots;    Ja uzrodas neplānoti izdevumi, bet negribas aiztikt iekrājumus un citās līdzīgās situācijās.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vajag tikai piereģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā tikai jāpiesaka aizdevums un termiņš uz kādu to vēlas saņemt. Reģistrēšanās process aizņem vien dažas minūtes laika un, ja visa informācija ir patiesa, aizdevums var tikt pieteikts bez citām formalitātēm. Vēl vienkāršāks process ir aizdevumu piesakot ar sms-īsziņas starpniecību. Šādos gadījumos lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar to arī pietiek, lai aizdevums būtu tikai vienas īsziņas attālumā.

KREDĪTS INTERNETĀ – PIESAKIES JEBKURĀ DIENNAKTS LAIKĀ

Kredīts internetā tiek piešķirts elektroniski, tāpēc nauda pieejama dažu minūšu laikā. Tikmēr kredītu atgriezt var gan caur internetbanku, gan bankās visā Latvijā, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja mājas lapā minētajiem nosacījumiem.

Dotajā gadījumā būtiska nozīme ir arī psiholoģiskajam faktoram, jo kredīts internetā garantē, ka klients pats visu kontrolē. Piem., pie jau minētā Vivus.lv – brīdī, kad saproti, ka aizdevums ir nepietiekams, iespējams aizņemties papildus summu, ko nevar izdarīt citur. Uzzini vairāk- https://www.vivus.lv/