dāvanu karte - davanuserviss.lvNepieciešama dāvana, ar kuru pārsteigt? Bieži vien aizmirstam, ka dāvināt var ne vien materiālas lietas, bet arī prieku, aizraujošu piedzīvojumu, patiesas emocijas. Šāda veida dāvanas piedāvā interneta veikals Dāvanuserviss.lv.

Neaizmirstams piedzīvojums – lieliskākā no dāvanām! Interneta veikals DāvanuServiss.lv nodrošina azartiskas aktivitātes katrai gaumei – gan lidojumu ar deltaplānu, gan vakariņas tumsā, gan neskaitāmus citus pārsteigumus.

Būtiski, ka veikala piedāvājumā ne vien konkrēti dāvanu piedāvājumi, bet arī īpaši veidoti dāvanu komplekti un jau novērtētās dāvanu kartes. Šīs iespējas būs piemērotas situācijās, ja neesi drošs par labākās dāvanas izvēli. Svarīgi, ka dāvanu komplekti sadalīti pa tēmām, izvēlei, piemēram, tādi komplekti kā ”Gardēžu piedzīvojums” vai ”Romantiskiem mirkļiem”, kā arī vairāki citi. Katrā no tiem apkopoti vairāki piedāvājumi, no kuriem dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties sev tīkamāko.

RELAKSĒJOŠAS MASĀŽAS VAI LIELISKI SPA RITUĀLI – VEIKSMĪGA DĀVANAS IZVĒLE!

DāvanuServiss.lv piedāvājumā arī daudzu iecienītie SPA piedāvājumi. Piemēram, ūdens relaksējošās, dziedējošās īpašības ne tikai vairos skaistumu, bet arī dos patīkamu enerģijas pieplūdumu visam ķermenim. Uzdāvini šo labsajūtu arī sev svarīgiem cilvēkiem! Vari kopā ar savu otru pusīti pavadīt kopīgu nedēļas nogali un izbaudīt divvientulību, kā arī relaksējošas procedūras kādā no SPA brīvdienu atpūtas kompleksiem. Brīnišķīga sajūtu buķete, iekšējā līdzsvara atgūšana un dvēseles enerģija – tāds ir katrs no DāvanuServiss.lv sortimentā atrodamiem SPA piedāvājumiem!

Vēl viena no iespējām – masāža. Masāža ir ne vien patīkama un relaksējoša procedūra, bet arī labs veids kā spēcināt organismu. Šī iemesla dēļ masāžas ir laba dāvana ikvienam , jo apvieno patīkamo ar ārstniecisko. DāvanuServiss.lv piedāvājumu klāstā atrodamas vairāk kā 90 dažādas masāžas veselībai, romantikai un ķermeņa atpūtai: masāžas ķermenim (mugurai, pēdām, sejai u.c.), austrumu masāžas (putu, maigā indiešu pēdu, Jumeiho, Bali, Tibetas, Tai), aromātiskās procedūras un akmeņu terapijas.

FANTASTISKA DĀVANA – PIENA MUIŽA

Piena muiža ir moderns un vēl nebijis piedāvājums! Piena muiža ir vieta, kur gūt patīkamas sajūtas un relaksāciju, atelpu no ikdienas. Izvēloties šo piedāvājumu, saņemsi iespēju doties ekskursijā, relaksēties īpašā rituālā, kā arī nakšņot skaistā numuriņā. Piena muiža ir vieta, kur smelties jaunus iespaidus un prieku! Piena muiža – harmonija un laime garantēta!

VĀRDA DIENAS DĀVANAS, KĀ ARĪ PĀRSTEIGUMUS DAUDZOS CITOS SVĒTKOS

Dažādos dzīves notikumos – jubilejās, kāzās, kristībās un citos īpašajos brīžos – vienmēr patīkamas emocijas sagādā pārdomātas dāvanas. Veiksmīgas dāvanas izvēlē var palīdzēt Dāvanuserviss.lv, kur var atrast vairākus simtus dāvanu piedāvājumus – aktīvai atpūtai, relaksācijai, azartam un vēl daudzām citām emociju gammām.

Piemēram, ja nepieciešama dāvana vārda dienā, ielūkojies interneta veikala sadaļā – vārda dienas dāvanas – un idejas tev pasniegtas kā uz paplātes! Vārda dienas ir svētki, ko katrā ziņā ir vērts atcerēties! Vārds veido daļu no mūsu personības, tādēļ ir patīkami, ja citi to atceras un apsveic ar kādu piemērotu dāvanu. Ņemot vērā, ka kalendārā personu vārdi ir ierakstīti katrā gada dienā, dāvanas vārda dienā nepieciešamas visa gada garumā. Interneta veikalā atradīsi dāvanas, kas būs atbilstošas it visiem gadalaikiem. Pat ja vajadzīga perfekta dāvana vārda dienā cilvēkam, kuram jau viss ir, esi drošs – šeit tu to atradīsi!

Dāvanuserviss.lv piedāvā aizraujošas un vēl nebijušas sajūtas ar oriģinālām un pārdomātām dāvanām, turklāt dāvanu skaits aug ik dienu! Labākā dāvana ir iespaidi, ko atceras visu mūžu! Piena muiža ir viens no pieprasītākajiem piedāvājumiem tieši šobrīd.