apdrošināšanaSituācijā, kad jums vajadzīga transporta līdzekļa apdrošināšana, Mana Polise būs piemērotākā vieta, kurā to pirkt. Pie ManaPolise.lv jums būs izdevība ērti, kā arī ātri izvērtēt vairākus variantus un nopirkt pašu atbilstošāko. Tur var saņemt gan OCTA, gan KASKO. Vienīgi pie ManaPolise.lv jums ir iespēja noformēt garantēto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu – apdrošināšanas polisi, kas sāk darboties vien stundas ceturksni no tās iegādes.
Pie manapolise.lv var iegūt OCTA tik tiešām viegli un izdevīgi. Jums nebūs vajadzības sazināties ar ļoti daudziem uzņēmumiem, lai iepazītos ar labākajiem variantiem. Paļaujoties uz ManaPolise jūs iegūsiet labāko variantu no deviņu lielāko apdrošinātāju piedāvājuma. Apdrošināšanas polises tiek izsniegtas gan 1 transporta līdzeklim, kā arī uzņēmuma auto parkam. Gadījumā, ja gribat apdrošināt pāris automobiļus, būs piedāvātas speciālas atlaides.
Tā kā polisi Var noformēt trīs veidos, proti, internetā, Webmoney terminālos un ManaPolise.lv birojos, polises saņemšana nepatērēs ilgu laika brīdi. Jāteic – ManaPolise.lv ir vienīgā vieta Latvijas Republikā, kur pieejama nodrošinātā OCTA. Garantētā OCTA nozīmē: *polise uzsāk darboties 15 minūtes no apdrošināšanas polises nopirkšanas; *klients var saņemt SMS vai elektronisko vēstuli par polises izsniegšanu; *apdrošināšana sasniedzama ikvienā brīdī.
Ne mazāk viegla būs arī KASKO saņemšana. Autovadītājiem nebūs vajadzīgs pārbaudīt neskaitāmus risinājumus vai sazināties ar daudziem apdrošināšanas uzņēmumiem. Nosūtiet informāciju par transporta līdzekli, kā arī tā vadītājiem Mana polise interneta vietnē, veiciet pieteikumu, pēc tam ar jums kontaktēsies speciālisti, kas ātri sniegs informāciju par jums izdevīgākajiem variantiem. Jums nebūs vajadzīgs tērēt savu enerģiju, lai atrastu ekonomiski labāko variantu. Atnāc uz https://www.manapolise.lv/ un saņem apdrošināšanu.
Auto apdrošināšana noteikti nav vienīgais apdrošināšanas veids, kuru ir iespējams dabūt pie ManaPolise.lv. Ikvienam ir pieejami arī labi dzīvības, veselības un ceļojumu apdrošināšanas piedāvājumi. Tā ikviens varēs nevajadzīgi netērēties, kā arī vienlaicīgi parūpēties par savu veselību un dzīvību ikvienā vietā un gadījumā. Situācijās, ja regulāri uzturaties ārpus Latvijas Republikas un darba dēļ uzturaties ārpus Latvijas Republikas, jums ļoti noderēs starptautiskā apdrošināšana veselībai.