aprūpes centrsAprūpes centrs “Dzintara melodija ” sniedz iespēju vecākiem ļaudīm saņemt pilnīgi visu vajadzīgo atbalstu, kā arī vienlaikus komfortabli dzīvot. Centrs nodrošina medicīnisko aprūpi un atbilstošu aprūpi katru dienu. Tā kā aprūpes centrā ir pieejams viss nepieciešamais tehniskais atbalsts, piemēroti aprīkotas telpas un mediķu atbalsts, uzturēties “Dzintara melodijā” ir patiešām ērti.
Aprūpes centrs ir tikai desmit minūšu distancē no pilsētas centra – jums ir izdevība gan savus tuviniekus vienkārši apciemot, kā arī kopā ar viņiem apmeklēt kultūras un cita veida notikumus pilsētā. Tas ir piemērots sekojošiem brīžiem:
•   Nepieciešama vieta, kurā jūsu radiniekam uzturēties īslaicīgi;
•   Tuvinieks slimo ar demenci;
•   Tuviniekam vajadzīga parastā un medicīniskā aprūpe.
Viens no piedāvājumiem, kas tiek nodrošināts centrā, ir ikdienas palīdzība ar ārstniecisko aprūpi. Neatkarīgi no tā, kas jūsu radiniekam ir nepieciešams, viņam tiks sniegta visa nepieciešamā uzraudzība un ārstnieciskā uzraudzība . Ja jūsu radiniekam ikdienā nepieciešama dažādu veidu aprūpe, piemēram, vajadzīgas injekcijas vai ir sarežģījumi staigāt, centrs ir piemērots risinājums. Nodrošinot aprūpi, tiek ņemtas vērā katras personas individuālās vēlmes. Par jūsu radinieka komfortu gādās zinoši speciālisti. Lasi vairāk seniorbaltic.lv
Arī senioriem, kas cieš no demences, aprūpes centrā tiks piedāvāta nepieciešamā uzraudzība. Izmantojot dažādas aktivitātes un cita veida atbalstu, tiek veikts viss iespējamais, lai pēc iespējas palēninātu slimības pastiprināšanos. Tur strādā kolektīvs, kurā ir īpaši apmācīts demences slimnieku aprūpēšanai.
Jāpiebilst, ka aprūpes centrā tiek sniegta arī īstermiņa uzturēšanās. Gadījumā, ja jūs uz mazu brīdi nevarat  piedāvāt savam tuviniekam piemērotu atbalstu, šis piedāvājums jums palīdzēs. Ar iespējas palikt “Dzintara melodijā” tikai dažas dienas atbalstu pat reizēs, ja jums nepieciešams atstāt mājas, lai paveiktu visādus darbus vai arī aizbrauktu atvaļinājumā, seniors varēs saņemt nepieciešamo palīdzību.