banketu krēslu nomaJa organizējat banketu vai svinības un jums ir vajadzīgi sēdekļi, kur apsēdināt tā viesus, piemērotākais risinājums būs. ar šī pakalpojuma palīdzību, jūs nodrošināsities, ka nepieciešamais ķebļu daudzums ir pieejams nepieciešamajā laikā un vietā. Šis pakalpojums dod iespēju iespēju samazināt vajadzīgās pasākuma organizēšanas izmaksas un citus resursus. Jāpiebilst, ka SIA Akurāts izīrē arī pārējo pasākumiem nepieciešamo aprīkojumu, kā arī tā piegādi un salikšanu.
Akurāts izīrētajiem krēsliem ir vienkāršsun patīkams izskats, kas iederēsies jebkurā telpu iekārtojumā. sēdekļu karkass ir gatavots no gaiša metāla, bet paši krēsli ir melnā krāsā. Krēsli būs atbilstoši arī pasākumiem, kuros nepieciešams ļoti daudz sēdēt – tie ir patiešām ērti un mīksti. Kompānija Akurāts iznomā arī galdus banketiem un svinībām, kā arī krēslu pārklājus svinīgākas noskaņas izveidošanai.
Kāpēc nepieciešama un ko dod banketu krēslu noma:
•Piemērota dažādiem banketiem un svinībām;
•Pazemina banketa vai svinību organizēšanas izmaksas;
•Banketa vai viesību organizēšana ir vieglāka.
KompānijasAkurāts iznomātie pasākumu krēsli labi izskatīsies praktiski ikviena veida interjerā, krēsli būs atbilstoši gan svinībām, gan formāliem pasākumiem – krēslu dizains ir ļoti neuzkrītošs. Pasākuma organizatoriem nevajadzēs satraukties par to, ka krēsli ir piemēroti paredzētajam telpu noformējumam. Tiesa, ja vēlēsities panākt svinīgāku atmosfēru, to to būs iespējams nodrošināt ar īpaši krēslu pārklāju palīdzību.
SIA Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma sniegs iespēju pasākuma organizētājiem samazināt banketu un viesību rīkošanas izmaksas. Rīkojot banketu vai svinības, lielāko daļu uztraukumu un izdevumu rada nepieciešamā banketa vai viesību aprīkojuma un mēbeļu noorganizēšana. Ar šī pakalpojumapalīdzību, pasākuma organizētājiem nav nepieciešams krēslus pirkt. Tāpat nav nepieciešams nomāt noliktavu krēslu turēšanai pēc pasākuma. Jums būs jāmaksā vienīgi par laika sprīdi, kad jums sēdekļi vajadzīgi.
Ar kompāniju Akurāts viss pasākumu organizatoriem nepieciešamais pieejams vienā vietā, jo uzņēmums nodrošina ne vien sēdekļu, bet arī pārējā aprīkojuma un mēbeļu, piemēram, krēslu pārvalku, nojumju, lampu un pārējā īri. Tas ļoti atvieglo dažādu banketu unviesību rīkošanu. Jāpiebilst, ka uzņēmums Akurāts piedāvā ne tikai aprīkojuma īri, bet arī tā piegādi uz jums vajadzīgo vietu, kā arī montāžu.