galdu nomaJa jums nepieciešams aprīkojums dažādu banketu un viesību rīkošanai, apskatiet kompānijas Akurāts nodrošinātos servisa pakalpojumus. Lieliem pasākumiem un viesībām piemērotākais pakalpojums ir banketu galdu noma. Galdu noma ir tiešām ērts veids, kas palīdz nodrošināt, ka vajadzīgajā laikā un vietā ir vajadzīgais galdiņu skaits. Aizmirstiet par raizēm, kur dabūt galdiņus un kur tos uzglabāt pēc pasākuma!.
Izmantojot SIA Akurāts sniegto pakalpojumu banketu galdu noma ir iespējams tiešām uzlabotsavu darbu. Aprīkojuma noma ir lieliski atbilstoša dažādiem brīžiem, kā arī sniedz dažas priekšrocības:
•   Ļoti labi noderēs viesībām, kā arī banketiem un citiem pasākumiem;
•   Nodrošina iespēju minimizēt viesību vai banketa izmaksas;
•   Mazāk darbu pasākumu rīkotājiem.
Ar uzņēmumu Akurāts ir iespējams iznomāt galdiņus ar 153 un 183 lielu diametru. Galdiņi ir apaļas formas, un šiem galdiem ir gaišas krāsas koka virsma un tumši pelēks metāla karkass. Pateicoties neuzkrītošajam izskatam, galdiņi ir piemēroti jebkuram pasākumam. Tomēr, kad vēlaties panākt svinīgāku atmosfēru,uzņēmums Akurāts izīrē arī dekorācijas, galda segas unspeciālas galda drānas. Ej uz http://akuratspasakums.lv/galdu-noma, lai uzzinātu par galdu nomu.
Jāpiebilst, ka uzņēmums Akurāts piedāvā arī krēslu nomu. Krēslu noma ir piedāvājums, bez kura apaļo galdu nomai īsti nav jēgas, ja vien neplānojat, ka viesi pie galdiem stāv kājās. Jums ir iespēja izīrēt ērtus, melnas krāsas sēdekļus, kas ir komfortabli pat situācijās, ja pasākumā ir tiešām ilgi jāsēž. Papildus, svinīgas noskaņas nodrošināšanai, Akurāts nodrošina arī rotājumu, galda drānu, kā arī sēdekļu pārklāju nomu.
Banketu galdu noma un pārējā aprīkojuma īre, ir lieliska izdevība minimizēt banketa vai svinību izdevumus, kā arī celt notikuma reitingu. Ja galdus nebūtu iespējams īrēt, tie būtu jāiegādājas. Jāpiebilst, ka pasākuma rīkotājiem būtu vajadzīgs atrast atrisinājumu, ko ar galdiem iesākt pēc pasākuma – arī glabāšana saistās ar zināmām izmaksām.
Izvēloties galdu un krēslu nomu pie uzņēmuma Akurāts, jūs varat taupīt gan laiku, gan citus resursus – kompānija piedāvā arī aprīkojuma piegādi, kā arī montāžu. Papildus galdiņu nomai pie SIA Akurāts jūs varat izīrēt visu vajadzīgo aprīkojumu, piemēram, nojumes, sildlampas un citu. Pateicoties tam, jums nevajadzēs paļauties uz daudziem uzņēmumiem, lai saņemtu visu nepieciešamo.