naudas pārskaitījumi uz LatvijuJa jāīsteno drošs, ērts un ātrs naudas pārskaitījumi uz Latviju vai kādu citu valsti, piemēram, naudas pārskaitījums uz Lietuvu, lietojiet TransferGo.com atbalstu. Turklāt ar TransferGo.com līdzdalību no ārvalstīm veiktais naudas pārvedums ir daudz vienkāršāks un par zemāku starpniecības maksu nekā kredītiestādēs.

Ar TransferGo.com nosūtītos līdzekļus adresāts saņems jau nākamajā darba dienā. Taisnību sakot, vairāk nekā puse no naudas pārvedumiem, kas īstenoti ar TransferGo.com līdzdalību, pie saņēmēja nonāk jau tās pašas dienas laikā. Gandrīz vienmēr tas īstenojas, ja klients pārvedumu noformējis dienas sākumā. Starptautiskie naudas pārskaitījumi bankā nekad nebūs tik ātri, turklāt par tiem tiek prasīta daudz lielāka komisijas maksa. Naudas pārskaitījumi uz Latviju vai naudas pārskaitījums uz Lietuvu ar TransferGo.com starpniecību jums izmaksās tikai 99 eiro centus, turklāt pārvedumiem starp eirozonas dalībvalstīm netiek piemērota komisijas maksa par valūtas konvertāciju.

TransferGo.com piedāvātie pakalpojumi ir ērti, ātri, lēti, un tie ir ļoti piemēroti visiem, kuri strādā vai mācās ārzemēs. Naudas pārskaitījumi uz Latviju vai citu valsti ir ļoti ērts un būs jūtami lētāks nekā bankā. Lai naudas pārskaitījumi uz Latviju saņēmēju sasniegtu jau nākamajā darba dienā, jums jāveic vien daži vienkārši soļi – pēc profila izveidošanas TransferGo.com mājas lapā jāielogojas sistēmā un jārezervē attiecīgā pārveduma summa, bet tad jāpārskaita šie līdzekļi uz TransferGo.com kontu.

TransferGo.com ņem vērā klientu vēlmes un mērķtiecīgi uzlabo savus pakalpojumus. Līdzekļu pārvedumi uz citām valstīm, teiksim, naudas pārskaitījums uz Lietuvu, ir tikpat ātrs, ērts un lēts kā ikviens cits. Uzņēmuma TransferGo.com darbinieki ir pārliecināti, ka atklātība un laba sapratne ar klientiem ir neatņemama panākumu sastāvdaļa, tādēļ pakalpojuma apmaksā nekad netiks ietverta slēpta maksa vai pozīcijas. TransferGo.com ar klientiem vienmēr sazinās tiem saprotamā valodā, tādēļ naudas pārskaitījums uz Lietuvu vai citu valsti ir ne vien ērti noformējams un veicams, bet arī saistīts ar vienkāršu komunikāciju – jautājumu gadījumā klients droši var vērsties pie TransferGo.com klientu apkalpošanas speciālistiem pēc padoma. Uzņēmuma pakalpojumus var ērti izmantot ikviens, jo naudas pārskaitījums uz Lietuvu, Latviju un citām valstīm ir veicams, izmantojot dažādas pieejamās ierīces – datoru, viedtālruni, planšetdatoru.

Pārliecinieties par TransferGo.com nodrošināto pakalpojumu kvalitāti! Jūs būsit pārsteigts, cik ātrs un drošs ir naudas pārskaitījumi uz Latviju vai naudas pārskaitījums uz Lietuvu! Jums nebūs jānožēlo izniekots laiks vai nelietderīgi iztērēta nauda.