telts nomaEsat piemērotas vietas pasākuma sarīkošanai vai arī lietu uzglabāšanai meklējumos? Telts noma pie kompānijas Akurāts ir patiešām labs piedāvājums abos gadījumos. Ar šī pakalpojuma sniegtajām iespējām telpas  nemaz nevajadzēs – vietā, kur vēlaties rīkot pasākumu vai uzglābāt lietas tiks uzbūvēta nojume, kura efektīvi pildīs nepieciešamās funkcijas.
Izmantojot nojumes nomu, jums nojumi nav jāpērk. Norēķināties jums vajadzēs vienīgi par laika posmu, kad nojumi jums vajadzīgs lietot. Tas patiešām atvieglos pasākumu rīkotāju ikdienu, jo nav vajadzīgs satraukties par telts uzglabāšanu, jāpiebilst, ka ir iespējams arī saņemt aprīkojuma transportēšanu un salikšanu.
Pasākumu aprīkojuma servisa uzņēmuma Akurāts nodrošinātā telts noma ir pakalpojums, kas piemērots sekojošām situācijām:
● Vasarā paredzētajiem āra pasākumiem;
● Ja nav iespējams sameklēt telpas pasākuma organizēšanai;
● Nepieciešama vieta, ko iespējams lietot noliktavas vajadzībām.
Akurāts nodrošinātā nojumes īre ir lielisks risinājums, neatkarīgi no laika apstākļiem un sezonas. Teltis izmantojamas gan koncertiem, gan citiem brīvdabas notikumiem, kur vajadzīgs apdrošināties pret sliktiem laika apstākļiem. Tā kākompānija Akurāts sniedz arī telšu sienu siltināšanu, kā arī sildītāju īri, uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi noderēs arī kā alternatīva zāles vai citu telpu īrei. Teltis ir izmantojamas arī kā īslaicīgs risinājums, ja vajadzīga noliktava.
Ikviens, kas grib nomāt telti, pie Akurāts atradīs sev atbilstošu risinājumu, jo kompānija izīrē vairāk kā 10 dažādu lielumu un izskata teltis. Mazākās nojumes ir tikai pāris kvadrātmetrus lielas, bet lielāko izmēri var būt vairāk kā 1000 kvadrātmetri.
Pateicoties tam, ka Akurāts piedāvā ne tikai nojumju, bet arī cita pasākumu aprīkojuma īri, noorganizēt pasākumu būs tik tiešām viegli. Vēl vienkāršāku pasākumu rīkošanu padara tas, ka uzņēmums nodrošina arī aprīkojuma transportēšanu un montāžu. Bez teltīm pie Akurāts ir iespējams izīrēt arī tādu aprīkojumu kā sildlampas, skatuves, soli, dažādas dekorācijas, gaismas ķermeņi un citu.